Nepremičnine > Nakup, prodaja in pravna vprašanja
Investitor v nepremičnino

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Investitor v nepremičnino
Pozdravljeni, 
na kratko...sem v situaciji, da se moram izseliti iz sedanjega prebivališča v Ljubljani, s čemer bi sicer dobila nekaj sredstev od prodaje, vendar ne dovolj, da bi si s tem kupila kaj drugega tudi v Ljubljani ali ožji okolici. Iščem načine in možnosti, pa sem prišla do ideje, ki je sicer maloverjetno uresničljiva, ampak vseeno. Poiskala bi nekoga, ki bi bil pripravljen z menoj kupiti nepremičnino. Finančni delež te druge osebe bil bil približno 1/3. Nepremičnina bi bila njegova, jaz pa bi imela dosmrtno pravico bivanja v tej nepremičnini. Kje bi lahko sploh iskala takšne osebe, bi bilo to sploh izvedljivo?
Pojdi malo dlje iz Ljubljane pa te 1/3 neboš rabila. Slovenija je še vse kaj drugega kot ta zameglena Ljubljana
Največji riziko v življenju je, če nikoli nič ne razkiraš
...zakaj potem najmanj 1/4 slovencev vsak dan rine v LJ in kao primanjkuje nekaj deset tisoč stanovanj, da se gradi po vseh še preostalih zelenih površinah?

Odgovor na uvodno vprašanje...malo verjetno se bo v tako zgodbo spustil kak neznanec. Če že, išči med poznanimi ali razmisli o alternativah. Mogoče pride v upoštev oskrbovano stanovanje?

Skok na forum:

Zadnje novice

Etex z zaključkom prevzema podjetja URSA - podjetja za proizvodnjo izolacijskih materialov, nadaljuje s preusmeritvijo svojega portfelja v smeri lahkih in trajnostnih gradbenih rešitev
03.06.2022 ob 08:23:40
Etex z zaključkom prevzema podjetja URSA -  podjetja za proizvodnjo izolacijskih materialov, nadaljuje s preusmeritvijo svojega portfelja v smeri lahkih in trajnostnih gradbenih rešitev
1. junij 2022 predstavlja pomemben mejnik za skupino Etex, saj mu pri strategiji rasti poslovanja zagotavlja peto vrsto tehnologije. S... Beri dalje »