Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Razpadajoč umivalnik

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razpadajoč umivalnik
Pozdravljeni,
pri Ikea Braviken umivalniku je po enem mesecu uporabe prednji in stranski rob izginil. Kar je bil brisan, je bil samo z brisačo, brez nekih agresivnih čistil. 
Je to tako slab material ali je mogoče samo nesrečna serija  - ima kdo izkušnje s čim podobnim?
Sem v precepu ali vzeti nazaj denar in probati najti drug umivalnik istih dimenzij, da bi pasal na Godmorgon omarico. Dimenzija umivalnika je 80x48x10 cm.

1642099372542 1642099372548 1642099372554 1642099372559 1642099372567
N
esi nazaj v Ikejo, naj zamenjajo !!!
Priznam, pojma nimam, ampak a ni mogoče umivalnik bil prelepljen s kakšno zaščitno folijo, ki je niste odstranili in se sedaj cefra na robovih?

L.p., Kloko
Ne ni nobene folije.. pač dejansko se vidi spodaj osnovni material / tako kot je na spodnji strani umivalnika, ki ni "glazuriran" oz. v tem primeru bolj barvan heh..
Glede na to, da naj bi ga nesel nazaj mi gre na živce, ker je zadeva posilikonirana na stiku ploščic in silikonirana na samo omaro + odklop pipe, razdret sifon itd.. Če bi za vse to nekoga najel pa ta hec niti ni 10€.. 
Me ubistvu skrbi kako bo zadevo dol dobit, da se hkrati kaj ne zje**, pol bom pa jaz kriv..
Pošlji jim slike in vprašaj kdo krije stroške demontaže in ponovne montaže, glede na to, da je napaka na njihovem produktu.

Skok na forum:

Zadnje novice

Etex z zaključkom prevzema podjetja URSA - podjetja za proizvodnjo izolacijskih materialov, nadaljuje s preusmeritvijo svojega portfelja v smeri lahkih in trajnostnih gradbenih rešitev
03.06.2022 ob 08:23:40
Etex z zaključkom prevzema podjetja URSA -  podjetja za proizvodnjo izolacijskih materialov, nadaljuje s preusmeritvijo svojega portfelja v smeri lahkih in trajnostnih gradbenih rešitev
1. junij 2022 predstavlja pomemben mejnik za skupino Etex, saj mu pri strategiji rasti poslovanja zagotavlja peto vrsto tehnologije. S... Beri dalje »