Splošno > Kr neki
Klimatska naprava

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klimatska naprava
Pozdravljeni.

Lepo prosim za vaša mnenja. V začetku avgusta smo montirali klimo... 14 dni je bilo vse OK, nato pa kar naenkrat ni več hladilo. Naknadno je klimo serviser napolnil s plinom in rekel, da sedaj pa bi moralo biti ok. Včeraj popoldne pa prižgem klimo, da malo stestiram in spet ni tistega hlada, kot bi naj bil, poleg tega pa sem opazil, da zmrzuje še ena od cevi na zunanji enoti.

Prosim za pomoč.
Hvala!

Priložene datoteke Predogledne slike

Pokliči montažerja, očitno nekje pušča, verjetno, je bil preveč poceni, da bi znal ? Naj rešuje, se bo že počasi na svoj račun naučil.
Sem imel enak problem, očitno pušča če je cev zmrznjena.

Naj ponovi vajo (vse spoje na novo in napolni).

To ni tvoj problem, se bo že naučil kot je napisal @Matofill Smile (vaja dela mojstra, ampak vaja včasih ni poceni).
Hvala obema. Ko bi bil vsaj poceni. Vzel mi je 200 eur. Upam, da uredim.

Lp
Mogoče še eno vprašanje? Klimo smo namestili v stanovanju grajenem 2011. Klime prej v stanovanju še ni bilo. Je možno da bi bila napeljava v stanovanju kaj poškodovana?

Hvala

Skok na forum:

Zadnje novice

NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
17.09.2021 ob 12:00:26
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
Tvoja priložnost veselju dati nov naslov Pridite v NLB na posvet k strokovnjaku za kredite ali nas pokličite prek video... Beri dalje »
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
02.06.2021 ob 13:07:02
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »