Kar naredi dom > Vrt in okolica
brušen beton

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
brušen beton
odločam se med tlakovci in brušenim betonom zanima me kaj priporočate in kako ste zadovoljni z brušenim betonom?
lp
jaz priporočam tlakovce, ceneje, manj dela in manj svinjarije pri polaganju
žena noče tlakovcev in tukaj nastane problem  Smile
pravi da je brušen beton lepši in trenutno v modi.
(3.12.2020 ob 18:44)lukaL89 Napisal: žena noče tlakovcev in tukaj nastane problem  Smile

Tlakovci so ok ce imas kaj za razmetati in nazaj sestaviti, minus vidim samo v tem da s casom zacne rast plevel ... Kaj pa pran beton meni za zunaj lepsi kot brusen ?
lukaL89,
menim, da ni tako hudo. Le pri izvajalcu bodi previden in dosleden, ko boš naročil, prilepljal in ti bo vgradil beton.

Takole je na terasi. Ob tem predlagam še globinsko zaščito.
Lep pozdrav
(3.12.2020 ob 18:44)lukaL89 Napisal: žena noče tlakovcev in tukaj nastane problem  Smile

Si si že sam odgovoril. Smile
Zakaj noče tlakovcev? Zaradi možnosti plevela med tlakovci al je kakšen drug razlog?
Mi se tudi sedaj odločamo med tlakovci in brušenim betonom.

Tudi tlakovci kakšnih večjih dimenzij niso ravno poceni.
Pri tlakovcih nas moti, ker sčasoma začne poganjati ven na fugah plevel. Pa tisti kremečev pesek se iz fug še po par letih ven razspia in potem nosi v hiši.

A pri brušenem betonu se da izbirati koliko gladko se ga zbrusi?
Pri brušenem betonu ti ga bodo najprej pobrusili na povsem gladko, potem se pa sam odločiš ali ti je všeč takšen, ali pa ga še pokrtačiš da dobi nekoliko bolj rustikalen izgled oz. po potrebi kakšne dele poštokaš itd... pri nas je bilo v planu, da ga bodo pobrusili in pokrtačili, vendar ko smo videli kako lepo izpade le brušen, smo nadaljnjo obdelavo s krtačenjem izpustili.

Skok na forum:

Zadnje novice

Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
08.06.2021 ob 07:28:05
Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
Odločitev za nov dom je ena najpomembnejših v življenju. Zato je potrebno, da izberemo dobro in kakovostno hišo, ki nam bo... Beri dalje »
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »