Splošno > Skupinski nakupi
Marazzi Treverk - skupinski nakup - november 2012

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marazzi Treverk - skupinski nakup - november 2012
Vse, ki želite v vaših prostorih hoditi po ploščicah Marazzi Treverk, vabim k skupinskemu naročilu. O potrebni skupni količini in ceni še napišem najkasneje jutri. Če kdo ve za zelo dobro ponudbo, z besedo na dan Wink Sedaj vem le to, da ne bo dražje od 32€/m2 in da bo prevzem v Sloveniji.
Ne bere se slabo... sem potencialno zainteresiran za 70-90m^2.
Potrebna količina za ceno 30€/m2 je 600m2, zaenkrat je interesentov za 322 m2. Še kdo? Naročili bi takoj, ko dosežemo 600 m2.

Naročimo lahko karkoli iz kolekcije Treverk, velikosti 30x120. Največ interesa je za

MJT6 Treverk outdoor teak 30x120
MJWJ Treverk home betula 30x120
MJT5 Treverk outdoor cappuccino 30x120
Do kdaj bi se moral odločiti in kje bi bil prevzem ?
Količina je sicer mala - cca. 25m2
Hvala! lp
A dimenzija in barva se ne da spreminjat?
Ožje ploščice so precej dražje, zato ne vem, če jih je smiselno naročati... Seveda pa se lahko izbira vse po želji iz serije Treverk.

Kenn, prevzem bo pri meni v Stični, možna je dostava na dom. Naročilo oddam, ko se nas zbere za 600 m2. Kdaj bo to? Ne vem, upam pa, da ta kmalu.
hja za 34 eur se dobijo ze pri nas brez kasnega groznega glihanja tako da cena 32 eur ni ravno nevem kako ugodna..
sem pa tudi sam interesent za cca 60-70m2 če bo seveda cena res ugodna...
Cardynal, če se potrudiš, boš v mojem postu našel ceno 30€. Če najdeš nižjo, nam jo kar napiši, pa naročimo tam.
Nekje na eni spletni strani med tem ko sem iskal slike sem nasel ceno 25eur/m2 sedaj pa ne nakdem nikjer vec da bi vsaj videl lokacijo in kaj je bilo za tisto ceno... Upam da najdem danes
V IT je cena med 24-28 €, da se razume, to je cena brez glihanja in brez količinskega popusta... Je pa res da tudi posrednik mora neke zaslužit, normalno, pa prevoz tudi neke stane... Tak da je cena 30 € kar ok...
Bodite pozorni, saj so te cene v IT brez davka torej še + 21%. Iskali smo nekaj tednov nazaj.
No samo za 600m2 se dobi sigurno popust v vrednosti vsaj 20% + tega se bo zadeva verjetno vzela na kaksno firmo in se da verjetno tudi ddv skrit glede na to da bo tudi naprej slo z gotovino...
Najman Cca 30% za posredovanje je pa tudi ze kar lep denar...
Rekla kazala nam čisto nič ne pomaga, Cardynal. Bodi konkreten in napiši kje je cena 24€, kje dajo še dodatnih 20% na količino, kdo poceni pripelje v Slovenijo... in seveda, kakšna je končna cena.

Komaj smo začeli, pa že opletaš z nekimi bajnimi provizijami. Bodi v pomoč in postrezi z željenimi številkami in naslovi, namesto, da rušiš zadevo, predno sploh zaživi.

Sicer pa, do 600 m2 nam manjka še 225 m2.
na ebay-u MARAZZI TREVERK prezzo 25,90 €/Mq (ceramiche sassuolo) + davek + prevoz do TRSTA!!!! za slabih 200 mq 500 EUR. Smo kontaktirali. V slo prevoz z njihove strani ni možen.
Ugotovitev je bila da se nam to ne isplača oz. je prihranek minimalen če si uredimo še prekladanje in prevoz iz Trsta.
aja, pa na temo količinskega popusta niso nič popustjivi, češ da je njihova prodaja direktna ....m minimalni pribitek 1,5€ na Mq...

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »