Opremljanje doma > Talne in stenske obloge
Lise po beljenju

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lise po beljenju
Pozdravljeni.
Na stropu imam mavčne plošče, belil sem z jupol classic, redčeno 10%, 2x križno z valjčkom - kosmat oranžni LUX. Vidne so lise/črte, kjer pada svetloba pod določenim kotom in se odbija od stropa. Edino napako, ki vem da sem jo napravil je to, da sem drugo roko dal pravokotno na smer svetlobe  Sad. Kaj tam kjer prihaja svetlobe iz 2 strani(pravokotno)? Razmišljam, da bi moral sproti narahlo povleči vedno v isti smeri. Prosim še za kakšen nasvet.
10% je premalo. Prva roka 30 druga 20.
Kak je luxov ne vem... vsak malar ima svojo tehniko... vazno je da se ti barva zlije skup. Jst recimo nikoli ne spremenim smeri vlacenja valcka. Pac kakor mi najbolj paše na roki...
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
Redčenje 10 je ok. Lahko, da si šel premalokrat z valjckom skozi in po robovih barve.....

Skok na forum:

Zadnje novice

Etex z zaključkom prevzema podjetja URSA - podjetja za proizvodnjo izolacijskih materialov, nadaljuje s preusmeritvijo svojega portfelja v smeri lahkih in trajnostnih gradbenih rešitev
03.06.2022 ob 08:23:40
Etex z zaključkom prevzema podjetja URSA -  podjetja za proizvodnjo izolacijskih materialov, nadaljuje s preusmeritvijo svojega portfelja v smeri lahkih in trajnostnih gradbenih rešitev
1. junij 2022 predstavlja pomemben mejnik za skupino Etex, saj mu pri strategiji rasti poslovanja zagotavlja peto vrsto tehnologije. S... Beri dalje »