Opremljanje doma > Ostalo
Luči za nadstrešek

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luči za nadstrešek
Zdravo 
Za na novo postavljen nadstrešek iščem neke luči z možnostjo dimanja-barva topla 2700K. Finiš stropa bo vidne špere med šperami bel strop. Zdej je s temi ledicami to dimanje kar nekek izginilo. Ima kdo mogoče kak link ali pa kar info iz prve roke? Štrom kabli so speljani po tramovih zato bi blo super če bi dobil tud nadometno stikalo z možnostjo dimanja.Ali pa mogoče kakšen daljinček.Vsak info dobrodošel.

Druga stvar je žar
Neodzivnost in neresnost "majstrov" me  je končno prignala to te meje, da sem se tega lotil sam. Streha stoji počakam še dež in prvi sneg pa da vidim kje smo Smile . Ker je posledično ostalo od projekta en velik kup € namenjen "mojstru"  nameravam kupiti keramičen žar. Pleh me ne zanima več, hoferjev za 90 € je odlično služil ampak ni to to.
Torej gledam kamado joe 21" je to to al se splača še mal pogledat?
Zledice, ki se jih da dimmati seveda o obstajajo, moras pa biti na to pozoren ob nakupu + fajn je, da je dimmer od 0 W dalje (vecina starih je od par 10w dalje) - pejd v eno elektro trgovino, pa bos vse dobil.

Glede zara je po mojem kar to to za ta denar Wink

Lp, G
" Torej gledam kamado joe 21" je to to al se splača še mal pogledat? "

Če te žuli denar, potem kar po njem. In če seveda obvladaš tehniko pečenja na keramičnih žarih. Ker za to keramični žar je.
Drugače pa glej za Mastertouchem 21" in hja, res si imel enega plehnatega iz hoferja za 90 eur....Ko boš na plehnatem Weber Masterju delal...No, boš povedal.
Mastertouch poznam ker velikokrat delam rebra se mi zdi boljša keramika.Neprimerno bolje drži temperaturo kot pleh. Pekel na mastertouchu in ja razlike med webrom in hoferjevem je gromozanska. Pri webru lahko reguiraš zrak in temperaturo hof. Pa no go.
Dobijo se ledice za dimer, brez skrbi. V društvu imam 3 lustre po 6 žarnic, ki se lepo dimajo na klasični tiristorski omari in delajo zelo lepo od 10% naprej. Teh 10% pomeni da samo brlijo, če je manj, pa ugasnejo ali utripajo.
Skratka se da. Glej napise da so dimable; jaz imam neke osram kao "starinski izgled" . Nekaj podobnega kot na linku : https://www.google.com/search?q=osram+le...PA1Q2RDl-M

Kar se žara toče - sosed ga ima in ni kaj, je top zadeva. Res pa z osnovnim hitro pogruntaš, da rabiš še deflektorje, dodatne keramične vložke in še kaj se najde. Je pa res hud in tudi sama peka je lahko dokaj klasična, ko se priučiš, pa delaš dalje. Npr pečenje govejih reber pri niszki temperaturi čez noč in dopoldne (cca 12 ur), ampak za pojet je bilo pa vredno vsake minute Smile . Ima pa seveda dodatno opremo za te fore - sondo, ki na telefon javi če je temperatura ušla (gor ali dol) in je tako ene parkrat ponoči hodil k žaru štelat zadeve Smile .
LP,
Samojed

Skok na forum:

Zadnje novice

Vabljeni na Marlesov dan odprtih vrat
19.05.2022 ob 13:41:01
Vabljeni na Marlesov dan odprtih vrat
Vabljeni na Marlesov dan odprtih vrat  - Popolnost bivanja v hiši, kjer diši po domu Kje: okolica Bleda Kdaj: v... Beri dalje »
Premierno na ogled pritlična hiša Lumar Terra-V 158
17.05.2022 ob 12:41:47
Premierno na ogled pritlična hiša Lumar Terra-V 158
V Lumarju v okviru Lumar Zero Emission Tour pripravljajo premierno predstavitev naše izjemno priljubljene in sodobno zasnovane... Beri dalje »
Ne zamudite nizkih obrestnih mer | NLB Stanovanjski kredit
21.04.2022 ob 07:06:17
Ne zamudite nizkih obrestnih mer | NLB Stanovanjski kredit
Ne zamudite nizkih obrestnih mer | NLB Stanovanjski kredit Dobrodošle stranke vseh bankUjemite nizke obrestne mere in... Beri dalje »