Kar naredi dom > Vrt in okolica
Kovinska visoka greda

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kovinska visoka greda
Pozdravljeni zanima me ali je kdo narocil kovinske visoke grede (vodaxl) . So poceni sam se bojim da vse skupi ni vredno nic. Nikjer ne dobim realnih slik omenjnene grede.
Mi zna kdo pomagat

Priložene datoteke Predogledne slike

Glede VidaXL imam dve izredno negativni izkušnji in od njih ne kupim nikoli ničesar več. Oba naročena artikla sta bila zelo slaba. Osebno pri bi se jih ognil v največjem možnem krogu.
To je iz pocinkane približno 0,5mm debele valovite pločevine. jaz se ne bi upal od dna do vrha napolnit z zemljo, ker bo zelo verjetno ukrivilo pločevino. Če že, daj noter dno, tako da bo 20-30 cm zemlje do vrha.
Vidaxl ima bolj ali manj pofl robo, ceprav sem nabavil par stvari pri njih ki delujejo presenetljivo dobro.

Par realnih slik tvoje visoke grede najdes na amazonu - isci npr. vidaxl hochbeet.
povzetek: tanka plocevina, zakomplicirana sestava ("milijon" M3/M4 vijakov), slaba obdelava plocevine in ostalih delov (ostri robovi/ureznine), barve se med paneli razlikujejo, konstrukcija zelo majava.

Ce gledas kovinske visoke grede, bi ti jaz priporocal npr. Bucarjevo:
http://www.bucar.eu/wp-content/uploads/2..._grede.pdf

Cene so sicer faktor 3x (spomladi je bila 2m ~200€), ampak je cisto druga kvaliteta/obdelava/kompaktnost sestavljene. Ce ne bi carica vrta vztrajala pri leseni, bi jo definitvno imel doma.
Od te videxl sem kupil rastlinjak.
Najprej sem pol leta pobiral tiste polikarbonatne plošče po vrtu, vsakič ko je zapihal vetrič, zdaj pozimi pa mi je par cm snega vse skupaj podrlo.
Samo stran od te robe. Karkoli zmečejo skupaj je pod dimenzionirano. Zgolj za gledat.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!

Skok na forum:

Zadnje novice