Gradnja in obnova > Energijski viri
Dober dimnikar v Ljubljani?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dober dimnikar v Ljubljani?
Question 
Mi lahko priporočate kakšnega dobrega dimnikarja v Ljubljani? Oziroma a smo še omejeni na specifične dimnikarje, ki imajo čez tvoje območje, ali lahko izbiramo tudi širše?

Ker jaz sem imel s temi od države "prisilnimi" zelo slabe izkušnje in si jih res ne želim v bližini moje peči Confused , a vseeno bi ba rabil storitve dobrega dimnikarja, ki se dejansko spozna na svoje delo.

Sicer imam pa centralno kurjavo na olje in gre običajno bolj kot ne za preventivni pregled kot pa resno delo (s tem seveda nočem reči, da varnostni pregled peči ni pomembno delo). Blush

Lahko tudi na ZS Smile
Dimnikarstvo Gomboc. Naredi hitro, in ne odira. Izda tudi razno razna soglasja za ispravnost dimnika... Kolikor vem ni važno območje in storitev lahko opravi vsak dimnikar.
Dimnikarstvo Žir d.o.o Hrastnik, oče in sin. Delata od Hrastnika do avstrijske meje, zelo priporočam.
Thumbs Up 
Najlepša hvala obema za predloge Smile

Skok na forum:

Zadnje novice

Marlesu srebrno priznanje Štajerske gospodarske zbornice za inovacije
18.06.2024 ob 09:24:25
Marlesu srebrno priznanje Štajerske gospodarske zbornice za inovacije
Ljubljana, 18. junij 2024 – Na tradicionalni podelitvi priznanj podravske regije za inovacije, ki jo organizira Štajerska... Beri dalje »
Pri zelenem kreditu izberite modro
14.06.2024 ob 08:20:35
Pri zelenem kreditu izberite modro
Kam po zeleni kredit? Vse več ljudi se odloča za gradnjo energetsko varčnih oziroma pasivnih hiš, saj na ta način ne zgolj... Beri dalje »
Rast povpraševanj slovenskih strank po nepremičninah na Hrvaškem
13.06.2024 ob 09:17:31
Rast povpraševanj slovenskih strank po nepremičninah na Hrvaškem
Na nepremičninskem portalu Indomio je bilo v prvi polovici leta 2024 zabeležena izjemna 20-odstotna rast povpraševanj... Beri dalje »
Izgradite hišo, kakršno si želite
22.05.2024 ob 06:49:08
Izgradite hišo, kakršno si želite
Inovativne rešitve, ki ne samo skrajšajo da skrajšajo čas gradnje in znižajo stroške, temveč... Beri dalje »
Sanacija hiš po poplavah
13.09.2023 ob 12:58:03
Sanacija hiš po poplavah
Poplave avgusta 2023 so prizadele veliko območij v Sloveniji, poškodovanih je bilo tudi veliko hiš. Lumarjevi strokovnjaki... Beri dalje »