Opremljanje doma > Bela tehnika
Nakup aparatov v tujini

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nakup aparatov v tujini
Pozdrav.
Zanimam se za nakup aparatov preko tele strani saj so določene zadeve krepko cenej od naših prodajaln. Ali ima kdo izkušnje z nabavo?

https://www.elektroshopwagner.de/
Sam sem skoraj vse kupil iz tujine.Gorenjeva pačica recimo je bila cenejša skoraj 400 €. Ko sem klical v gorenje so rekli da je pač taka cena in se nisem mogel dogovorit za enak znesek zato sem naročil v nemčiji. Sem pa moral počakat ker je ni bilo na zalogi.Prav tako simensovo indukcijsko ploščo.
P.S nisem naročal iz tvoje strani
Lahko priporočim navedeno spletno trgovino. Dobre cene in hitra dostava.
Tudi mene zanima.. kaj konkretno gledaš in je tolk cenej?
@remi

Se priporočam za naslov spletne strani.

Lp
Naslov je naveden v prvem prispevku od @KitchenBee.

Tam smo nabavili pečico in indukcijsko ploščo.
@Emp1 konkretno gledam indukcijske plošče velikosti 90cm.
Pri nas so reees drage.
Nekaj stvari je res ugodnih, drugače se tudi pri nas najde ceneje kot na tej strani.
@xtimex se popolnoma strinjam Smile 
Odvisno pa je kaj se išče  Big Grin

Skratka... Ima kdo kak predlog za kakšnega drugega ponudnika.
90x52cm indukcija
timer, power funkcija, bridge opcija, 5 kuhališč, posamični izklop na timer, zaklep plošče...

Primer npr. tole:
https://www.mybauer.de/programID/44/part...78570.html
Mi že nekaj časa spremljamo tuje spletne strani ker se odločamo za nakup pralnega stroja, sušilva, hladilnika in zamrzovalne omare.

Elektro Shop Wagner ni več tako ugoden kot je bil pred leti, prav tako vidim, da tudi ocenjen ni več tako dobro kar pomeni nezadovoljstvo kupcev.
MyBauer žal pošilja samo v Nemčiji in v Avstrijo.

Ugotavljam, da je v trenutnih razmerah zelo malo ponudnikov, ki bi pošiljali v Slovenijo. Če pa si pripravljen iti sam v tujino potem pa so ugodni pri Köck oz. Horvath na Dunaju.

Na žalost mi nimamo nikogar v Avstriji, da bi si željene aparate lahko naročili tja in jih potem šli iskat. Tako pa moramo sedaj čakati kdaj bodo vsi aparati na zalogi pri Electronic4You, ki je za nas bil ugoden in najbližje.
Pri nas smo cca 7 let nazaj vse aparate nabavili v tujini.
Večino preko psi24.com, nekaj pa drugje. Prihranek velik, predvsem pa velika izbira. Nekaj željenih stvari tu pri nas enostavno nisi dobil. Na primer pečica z odpiranjem vrat v levo...
Dostavili so mi s kamionom na dom in mi aparate vnesli v hiso.
Imam tole indukcijo že 3 leto.Zelo zelo zadovoljen z njo do danes.Deluje brez enega problema.Priporočam nakup.Če jo gor dobiš ceneje,ne odlašaj in jo naroči.Res je top!

https://www.gospodinjskiaparati.si/kuhal...ntent=pp_2

Takrat je bla vikend akcija.In sem jo dobil za 880 eur.

Skok na forum:

Zadnje novice

NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
17.09.2021 ob 12:00:26
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
Tvoja priložnost veselju dati nov naslov Pridite v NLB na posvet k strokovnjaku za kredite ali nas pokličite prek video... Beri dalje »
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
02.06.2021 ob 13:07:02
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »