Gradnja in obnova > Energijski viri
Sobni termostat za TČ

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sobni termostat za TČ
Živjo, 

Zanima me, če obstaja možnost priklopa kakšnega no-name kitajskega wifi sobnega termostata oz. sprejemnika na Ecodan notranjo enoto?

Hvala.
Lp, Matjaž
Zakaj bi kupoval kitajca, če original brezžični sobni korektor deluje odlično? Če želiš funkcionalnosti preko telefona se lahko dokupi tudi wifi modul. Jaz imam oboje.

Aja zej sem pogledal ceno ... zastonj ravno ni: https://www.emundia.si/mitsubishi-brezzi...ar-wt50r-e
Ta je še poceni. Pri Fujitsu je za ta denar samo žični z osnovno kontrolo temperature, ta pa vidim da ima več tipk torej tudi več funkcij.
Ima nastavitev temperature in ročno proženje gretja sanitarne vode. Holiday funkcija je itak brezveze. Ampak kaj drugega od tega, da mi drži konstantno temperaturo v prostoru od njega niti ne pričakujem. Važno je da to opravi tako kot je treba.

Skok na forum:

Zadnje novice

NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
17.09.2021 ob 12:00:26
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
Tvoja priložnost veselju dati nov naslov Pridite v NLB na posvet k strokovnjaku za kredite ali nas pokličite prek video... Beri dalje »
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
02.06.2021 ob 13:07:02
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »