Nepremičnine > Gradbena dokumentacija
Arhitekti

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arhitekti
Pozdravljeni,
Trenutno iščemo primernega arhitekta na območju notranjske (Postonjska občina)  - odločamo se za novogradnjo. Zanima me, če ima kdo od vas kakšne izkušnje z njimi in če lahko kdo poda kakšno priporočilo za koga?  
Hvala za odgovore!
Če maš €, Urh arhitekti
Pozdrav, sem si sposodila to temo,da ne odpiram nove...
Zanima me približno koliko časa ( teden, mesec..?) ste čakali na uradno ponudbo arhitekta za izdelavo vse potrebne dokumentacije za GD enodružinske hiše?
Hvala za odgovor
Jaz sem delal še po starem zakonu in mi je papirje za GD delal en lokalni projektant (po priporočilih svaka in še dveh kolegov).
Dobila sva se na kavi, kjer sva mu z ženo predstavila želje in skice.
Ker je bila zadeva malce nekonvencionalna se je želel še posvetovati s statikom, preden je dal ponudbo.
Po dveh dneh sva dobila ponudbo in jo tudi takoj sprejela.

Za PZI-je sem poslal dokumentacijo z GD več birojem, ki imajo vse: pooblaščenega projektanta, arhitekta, gradbenega, strojnega in elektro inženirja. Izbiral sem med tistimi, ki so ponudbo poslali v roku 7 dni.

Skok na forum:

Zadnje novice

Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
08.06.2021 ob 07:28:05
Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
Odločitev za nov dom je ena najpomembnejših v življenju. Zato je potrebno, da izberemo dobro in kakovostno hišo, ki nam bo... Beri dalje »
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »