Splošno > O cenah materiala in storitev
Pribljižna cena izgradnje hiše

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pribljižna cena izgradnje hiše
Spoštovani,

že nekaj časa iščem hišo, ki bi jo kupil ampak, ko jo najdem je vedno nekaj kar me moti, predvsem v okolju v katerem je, zato bi poskusil z izgradnjo nove hiše. Rabil bi Vašo pomoč in sicer, koliko pribljižno stane novogradja takšnega stila hiše z visokokakakovostnimi materiali:
https://www.nepremicnine.net/oglasi-prod...a_6361616/
?

V naprej najlepša hvala
Žiga
Če  rečem 1 mio se ne bi kaj dosti zmotil. Če se bos pa preseraval z opremo pa se več
Najbrž več kot miljon.
PriblJižno a?
Kdor si lahko privošči tako hišo (700 m2, oprema, posest, ...) ne sprašuje pavšalno po ceni, sploh pa ne na forumih.
Kot bi kupoval Bugatti Chirona in spraševal po forumih koliko kuri....
Sorry ampak je res.
Hvala vsem za odgovore!

Vse dobro
Ziga
Milijon in pol imej pripravljen...pa če bo ceneje in kaj ostane, narediš žurko s preostankom €  Big Grin.
Pribljižno 490 tisoč. S parcelo vred.
V Križevcih pri Ljutomeru.

V osrednji Sloveniji pa preko milijon, ja. Lahko prideš do mene, bova šla vprašat poba, koliko je dal. Verjetno sem premalo rekel.

Mogoče za osnovno predstavo, dvokrilna vhodna alu vrata koštajo okrog 10 jurjev, jurja gor ali dol. Pri takih "nadstandardnih" hišah.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Fery, sej veš, da takšni, ki zgolj informativno sprašujejo po taki hiši, imajo na lagerju vsaj 5mio..njih zanima če arhitekt požegna vrata, ne iz česa bodo  Big Grin.

Skok na forum:

Zadnje novice