Splošno > Kr neki
sosed hrup - kaj za vraga je naredil? -.-

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sosed hrup - kaj za vraga je naredil? -.-
Ja, mislim da je 30 dni od prve ugotovitve kršitve.
ok, še nekaj sem se naučil. Hvala.
Se nekaj od mene.....
Zgoraj so te sprasevali, ce so menjali tlake in ne finalne obloge ?

Zdaj ce so tlaki ostali isti, kot so bili prej, potem tukaj zal nimas resitve o kaki tozbi.

Torej so ostali tlaki isti ali ne ?

Naslednje pa je::
Poskusaj se z sosedom zmeniti, za delno poplacilo tvoje investicije v nizanje tvojega stropa z dobro zvocno izolacijo + knauf....
matevzn - nimam pojma glede tlakov. Nisem vešč. kar se gradbenih stvari tiče. Vem samo da so povsod dali keramiko in da od takrat je štala. Res pa je da je stara čist odpuljena in meče stvari po tleh ob štirih zjutraj in puca po osem ur vsak dan...

Kar se pogovora tiče, se ne da, ker se lažejo. Lažejo se na primer da ponoči spijo, medtem ko jaz točno vem kje so, ker se jih sliši lol. Več uspeha ima metla v strop kot pogovor...
Morda jih malo šokiraj, pa jim izjavi, da posvem razločno slišiš vsak njihov pogovor v njihovem stanovanju, reci jim, naj šepetajo, ker , da gre tudi tebi na živce poslušati njihove nebuloze.

Drugo se pa spomnim identičnega primera nekje iz Kitajske, je bilo nekje na enem forumu pri nas vse v detajle opisano. V glavnem spodnjemu je doku..... in je kupil neko mašino za delati hrup, ki jo je pritrdil na svoj strop. Vedeti moraš namreč, da zvok gre tudi obratno in se zgoraj sliši, kot iz zvočnika, potem se je izselil in to vklopil na 24 urno delovanje. Tam je tudi sveto, kdo in zakaj sme v stanovanje , no, ko se je po 1 mesecu vrnil in izklopil je prišel gornji sosed do njega, da se pogovorijo in uredijo stvari ( prej niso bili za), ker se mu je 3/4 družine izselilo, ker niso mogli spati ......

Tako, da, če ne gre drugače morda pa na tak način, da jih prisiliš v sodelovanje ......
dobra zleht ideja, matofil Smile

https://www.t3tech.si/novica/to-je-mascevanje
https://wonderfulengineering.com/man-get...ht-online/
Da se ne bo končalo takole:

Zaradi hrupa umoril sosedo

(opisi situacije pri našem OP mi dosti vlečejo na primer iz članka)

L.p., Kloko
kloko - eno leto me masirajo,(če ne več) , na polovici leta sem imel krizo, ter šel prespat en vikend da se mi ne zmeša na drugi konec Slovenije h kolegici. Izkoristil sem vikend za pohodništvo in kolesarjenje. Prvo noč pri kolegici sem spal devet ur in pol, je vmes prišla pogledat če sem slučajno umrl(mi je povedala)... Si pa predstavljam kaj je tip doživljal. No vsaj del tega si predstavljam.

matofil - smešno vendar te nad menoj razumejo samo če njim kratiš mir. Ko sem jim začel obračat stol prislonjen na strop redno, se je hrup začel začel zmanjševati. Vendar mater so vztrajni...

Da ne bo pomote, danes sem imel cel dan solidno, pač ljudje živijo in me ne motijo zvoki življenja. Mi je pa maloprej nekaj vlekel po stropu, kar se je meni slišalo kot da vleče radiator po tleh. Sem udaril enkrat nežno z metlo in je nehal.

Ali so lahko ljudje res taki butci da ne kapirajo? Kar nekako dvomim.

Klical stanovanjsko inšpekcijo, rekli so da niso pristojni za to. Me firbec zanima a je gradbena mogoče?
aja danes sem imel solidno po dolgeeeeeeeeeem casu. Sem bil kar zacuden da je solidno. Solidno je redkost tukaj Smile

Skok na forum:

Zadnje novice

Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
28.10.2020 ob 10:32:56
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
Mladinske organizacije v zadnjih letih glasno opozarjajo na perečo in zaskrbljujočo stanovanjsko problematiko mladih. Da bi mladim... Beri dalje »