Opremljanje doma > Bela tehnika
Sušilni stroj 8 ali 9 kg-razlika

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sušilni stroj 8 ali 9 kg-razlika
Zanima me kaj dejansko pomeni razlika v sušilcu ali ima 8 kg ali 9 kg.
Gledal sem 2 modela pri boscu eden je 8 drugi 9 kg.
Ampak v tehničnih podatkih oba imata volumen 112 l.
Večji boben je...lepše se perilo razporeja po bobnu.Imam 9kg pralni stroj in 8 sušilni stroj.Ne perem nikol 9 kg.Tako,da ni ovir pr sušenju.
Če kupuješ sušilca...kupi z 9kg bobnom.Tud če so litri enaki.Razlika v nečem že je...Zastonj ne napipe zmogljivost 9kg sušenja.
Saj sem vzel 9 kg, ampak me čisto tehnično zanima v čem razlika pri KILOGRAMIH , če pa imata boben oba 112 litrski.
Boben je isti (zmanjšanje kompleksnosti proizvodnje), kaj je pa "zadaj" je pa drugačno - kako je dimenzionirana toplotna črpalka, kakšen je motor bobna, ipd.. (za 9kg morajo biti te komponente robustnejše kot za 8kg).
Saj to je tisto ki mi nekak ni jasno, ...
2x kavbojke
5x majca
10 štrumflov
tehta isto, (tudi volumensko) če je za isti okvir(beri volumen) .
Če vprašam trgovca, bo me najprej začudeno pogledal in vprašal "a ja, isti boben imata???"
Sicer pa...če imaš recimo poln 9kg stroj opranega perila.Logično,da ne boš dal v sušilca celih 9kg.Če ima sušilni stroj zmogljivost sušenja 8kg.Ampak,boš razdelil na dva stroja sušenja.
Sam se pa ziher najdejo pacienti,k nabuhajo vse v sušilca.Pol,je pa sušilni stroj kriv.Da suši 3-4 ure...in fuul zmečka...Ja logično,če se ne držijo priporočil proizvajalca...
če samo zmečka je še ok. ko zjahajo celi stroj zaradi preobremenitve. potem pa stroj ne velja nič.
Res je...nazadnje je pa proizvajalec kriv...

Skok na forum:

Zadnje novice

Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
28.10.2020 ob 10:32:56
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
Mladinske organizacije v zadnjih letih glasno opozarjajo na perečo in zaskrbljujočo stanovanjsko problematiko mladih. Da bi mladim... Beri dalje »