Opremljanje doma > Bela tehnika
Zamrzovalna omara do 200l

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamrzovalna omara do 200l
Živjo.

Kupujemo zam. omaro in prosim za kakšno izkušnjo/nasvet.

Tako na hitro mora izpolnjevati sledeče:

- višina max 180 (raje manj)
- med 150 in 200 l
- no frost
- A+/A++
- nismo zahtevni uporabniki, ne potrebujem nobenih dodatnih funkcij, predalov za to in ono, VitaXY funkcije, itd.

Budget je max 700, raje 500. Smile
-------------------------------------------------------

Seveda vsakega, ki vprašaš reče Liebherr, potem dolgo nič, potem ostalo.

Mi zna kdo razložiti, v čem je tako velika razlika?

Našel sem tale model, ki ustreza vsem zgoraj naštetim pogojem:

https://home.liebherr.com/sl/svn/izdelki...-2313.html

Potem pa sem našel tudi tole:

https://si.gorenje.com/Izdelki/Hlajenje/...0020001318#

To sta dva najcenejša/najmanjša "no frost" modela svoje znamke in hkrati je med njima tudi največji cenovni razpon.

Ne vidim nekih resnih razlik, kar se tiče uporabnosti in ne vem koliko pri Liebherrju plačaš znamko in ali je res taka razlika v kvaliteti, da je cena upravičeno x2 proti Gorenju?

Moje izkušnje z Gorenjem.

Gorenje smo imeli prej manjšo zamr. omaro in jo oddali delujočo naprej, imamo njhiov nov hladilnik (sicer šele 3 leta), prav tako je bil njihov star. Vse je delovalo bp in težko iz lastnih izkušenj rečem kaj slabega čez njih, kar se tiče hladilne tehnike.

Vem pa, da Gorenje, glede na to, da kar veliko spremljam forum(e), ni več to, kar je bil oz. so mnenja zelo deljena.

Kaj pa kak Bosch, Siemens, itd. ?

Hvala za vaš čas!
Jaz imam Bekota 275l... že cca 4 leta. Skot polna in dela bp, več ti ne znam povedat. Je bila pa ceneje kot 300 €. Imam pa tudi Gorenje pečico, ki so ji že po 2 letih nekaj menjali. Za Liebherr ti ne znam nič povedat.
(11.10.2020 ob 08:07)akulp Napisal: Živjo.

Kupujemo zam. omaro in prosim za kakšno izkušnjo/nasvet.

Tako na hitro mora izpolnjevati sledeče:

- višina max 180 (raje manj)
- med 150 in 200 l
- no frost
- A+/A++
- nismo zahtevni uporabniki, ne potrebujem nobenih dodatnih funkcij, predalov za to in ono, VitaXY funkcije, itd.

Budget je max 700, raje 500. Smile
-------------------------------------------------------

Seveda vsakega, ki vprašaš reče Liebherr, potem dolgo nič, potem ostalo.

Mi zna kdo razložiti, v čem je tako velika razlika?

Našel sem tale model, ki ustreza vsem zgoraj naštetim pogojem:

https://home.liebherr.com/sl/svn/izdelki...-2313.html

Potem pa sem našel tudi tole:

https://si.gorenje.com/Izdelki/Hlajenje/...0020001318#

To sta dva najcenejša/najmanjša "no frost" modela svoje znamke in hkrati je med njima tudi največji cenovni razpon.

Ne vidim nekih resnih razlik, kar se tiče uporabnosti in ne vem koliko pri Liebherrju plačaš znamko in ali je res taka razlika v kvaliteti, da je cena upravičeno x2 proti Gorenju?

Moje izkušnje z Gorenjem.

Gorenje smo imeli prej manjšo zamr. omaro in jo oddali delujočo naprej, imamo njhiov nov hladilnik (sicer šele 3 leta), prav tako je bil njihov star. Vse je delovalo bp in težko iz lastnih izkušenj rečem kaj slabega čez njih, kar se tiče hladilne tehnike.

Vem pa, da Gorenje, glede na to, da kar veliko spremljam forum(e), ni več to, kar je bil oz. so mnenja zelo deljena.

Kaj pa kak Bosch, Siemens, itd. ?

Hvala za vaš čas!

Vzami Liebherr.Oni se ukvarjajo samo z hladilno tehniko.In se posvetijo samo hladilnim in zamrzovalnim aparatom na max.Ima sestra že 10 let zamrzovalno omaro Liebherr.Do danes brez napak.Ma kako Gorenje...ne ga lomt.Mal si forume poglej za Liebherr..
To bo moj naslednji hladilnik.Zdej mam Bosch ameriškega 6 leto.Brez napak...

Liebherr vzami...se boš enkrat javil...in nam povedal izkušnjo z Liebherr... Smile
Ja bzemi liebher.... vzela tasca.... po preteceni garanciji nekaj crknilo... popravilo drazje od novega beko, gorenje ...... zdej vzela beko in bp ze 7 let.... s tem da je bil zdajsnji beko 1/3 cene liebherja.... ga ne vzamem ce je zlat..... glavno da ima aparat 5 let garancije. Hladil ti bo vsak... ni to roket sajenc
Najina omara liebher cca 15 let BP

Ah brezveze komplicirat, mi smo vzeli nordfrost ta veliko s predali v hoferju cena minimalna dela že 7 let BP, plastika predalov je trda ne tista prosojna jaj..a od Gorenja ko se že po prvem letu vse nalomi (iskusnje od domačih). Tako da lahko kupim vsakih 5 let novo in imam vedno garancijo tudi po 15ih letih pa se vedno težko pridem do cene Libherja...
(12.10.2020 ob 18:58)fantasy1 Napisal: Vzami Liebherr.Oni se ukvarjajo samo z hladilno tehniko.In se posvetijo samo hladilnim in zamrzovalnim aparatom na max.Ima sestra že 10 let zamrzovalno omaro Liebherr.Do danes brez napak.Ma kako Gorenje...ne ga lomt.Mal si forume poglej za Liebherr..
To bo moj naslednji hladilnik.Zdej mam Bosch ameriškega 6 leto.Brez napak...

Liebherr vzami...se boš enkrat javil...in nam povedal izkušnjo z Liebherr... Smile

Hehe, ti pa si za hece  Big Grin , hladilniki so njihovi (naj)manjši in najcenejši produkti...

Po tvojem:
Jaz imam Candy omaro že preko 15 let brez napak.
Bosch dvokompresorski kombinirc 8 let brez napak.
Gorenje hladilnik 40 let brez napak (žarnice ne štejem za napako).
Gorenje hladilnik 20 let z 15 napakami.
Kaj iz tega zaključiš? Nič.
take primerjave so brezveze. res imam firme ki druga kot slabo ne delajo, čeprav pri vseh naletiš na slabe in dobre stvari. odvisno pač kako naletiš.

isto kot da bi vprašal če kupiti alfo ali ne. in edini odgovor ki ga boš dobil je da crkuje. v resnici pa sami nemci na ac na stran potegnjeni...

lahko kupiš oh in sploh firmo in bo skoz serviser pri tebi. lahko pa poceni bekota in bo delal leta in leta.

Skok na forum:

Zadnje novice

Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
28.10.2020 ob 10:32:56
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
Mladinske organizacije v zadnjih letih glasno opozarjajo na perečo in zaskrbljujočo stanovanjsko problematiko mladih. Da bi mladim... Beri dalje »
Zadnjič se ukvarjate s streho
22.10.2020 ob 11:53:01
Zadnjič se ukvarjate s streho
Pred kratkim smo uspešno zaključili projekt pri gospodu iz okolice Litije. Dotrajano streho iz bitumenske kritine se je odločil... Beri dalje »
Podjetje Airabela prejemnik letošnje Daikinove nagrade Highest Turnover
14.10.2020 ob 07:30:29
Podjetje Airabela prejemnik letošnje Daikinove nagrade Highest Turnover
Prejemnik letošnje Daikinove nagrade Highest Turnover za najvišji letni promet v 2019 je podjetje Airabela. Airabela je... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »