Splošno > Mnenja in predlogi
Blokada-Prijava

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blokada-Prijava
Zdravo " Ekipa PodSvojoStreho.net " in tisti ki urejate portal.
Mater vola, sem bil kar nekaj dni " blokiran " ali pa " v Banovcih " pa ne vem zakaj!!
Nisem spreminjal gesla, ne nika a me je vedno ven metalo. Nobenega obvestila! 
Sem se na novo prijavil, pa komaj da sem prišel skozi.

Daj oskrbnik/Administrator poglej kaj je z mojim starim nikom ( som16 ) in javi ali ga še lahko naprej uporabljam!

LP
Verjemi, da boš prej dobil od vsakega na forumu za pivo, kot neko obrazložitev od "odgovornih".
Od mene ga že ne dobi. Sem ga zadnjič lovil po celi Štajerski in sem ga komaj ujel.
Za en pir se take kolobocije ne splačajo.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Imam iste probleme s prijavo, o šalabajzerstvu nima smisla izgubljati besed, čakam nekoga, ki se bo opogumil in štartal vse skupaj z nule, kot se zagre...
Sem poskušal na več brskalnikih, edini s katerim se lahko prijavim je en levi K-MeleonPortable. Če komu pomaga.
(10.8.2020 ob 14:31)Fery Napisal: Od mene ga že ne dobi. Sem ga zadnjič lovil po celi Štajerski in sem ga komaj ujel.
Za en pir se take kolobocije ne splačajo.

Ja kaj za eno hitro čudo pa som fura, če ga s 550ko moraš lovit in ne ujet?  Big Grin

Ena res velika žalost je postal tale forum. Potenciala veliko za majhen vložek, a očitno premalo interesa za neznalce, ki imajo v rokah škarje in platno...ne vedo pa zakaj se sploh rabi to v rokah.
Zdravo, sem obveščen , da je dotični administrator ( al kakor se mu že reče ) še vedno  na dopustu. Exclamation
Hja, tale kolega/prjatu " Fery " ga serje. Smile
Se bo triba dobit na kurjaškem pikniku, da bo dobu pir.

Drži, kolega " pentax ", moje vozilo se res ne more primerjat z vozilom " Fery "-ja. Cool

Se slišimo kolegi forumaši. Tudi glede pira kje in kdaj ter kdo.
(12.8.2020 ob 21:29)mika79 Napisal: Imam iste probleme s prijavo, o šalabajzerstvu nima smisla izgubljati besed, čakam nekoga, ki se bo opogumil in štartal vse skupaj z nule, kot se zagre...
Sem poskušal na več brskalnikih, edini s katerim se lahko prijavim je en levi K-MeleonPortable. Če komu pomaga.

Tak forum sem naredil. problem pa je dobiti ljudi, da se registrirajo. tale forum rešuje velika baza informacij, ki jih na novem (še) ni.
Prijava deluje tudi preko Edge, v ostalih pa se prijaviš in se stran osveži in ostaneš eš vedno NEprijavljen.
Zdravo,
eto moram priznati razen Fery-jevega preganjanja , ni bilo pira od nikoder!! Wink

Me je danes oskrbnik obvestil, da so uredili7odstranili blokado, ki je bila " zelo pogloblejno izvedena ". Huh Confused Kar koli že to pomeni.

Sem sedaj nazaj s starim nikom " som16 ".
Lep pozdrav

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »