Splošno > Kr neki
Zamakanje stene - nimam pojma vec od kje

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamakanje stene - nimam pojma vec od kje
Pozdravljeni!

Ta mesec se mi ze cisto mesa, in ne vem vec od kje bi mi se lahko voda zamakala steno v kuhinji, oz. kuhinjski polici.

Menili smo, da ima okenska polica zunanja premalo naklona. Ga ima, zasilikoniramo, flek se vedno odhaja prijaha. Se spustimo na streho, krovec vse pregleda in zasilikonira prezracevalno odprtino, ter spoj strehe in fasade, se vedno ostaja. 

Nekega dne gre na polno dez, in naslednji dan je suho, in se odlocim da ni od zunaj. Grem v kopalnico, ki je nad kuhinjo, odprem pipo, puscam 1h, pa je suho. Odprem tus, po 15min flek prihaja na obzorje. Okej, mislim da je kriv tus, pa se odslej tusiramo z minimalno vode, dokler ne pride mojster. Nakar danes zjutraj, pa smo vceraj porabili skoraj nic vode, flek velik x3. Sel je dez. 

Znorel bom.

Ali se kdo ukvarja z odkrivanjem teh napak in popravil, ker sam sem vec kot ocitno izgubil voljo?

Hvala za pomoc,
Lp
Tadej

Priložene datoteke Predogledne slike

Ti voda teče iz elektro doze? In ob oknu?
Vsekakor nima veze z oknom, ampak štuk više.
Preglej tesnenje tuša. Silkon ali karkoli že. mogoče odtok.
Sicer ni nujno, da voda udari ven isti dan. Lahko tudi čez par dni.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Ste se to pred kratkim vselili v novogradnjo ali objekt že dolgo stoji in instalacije niso na novo delane?
Kje je tista doza na ostalih dveh slikah.
Odpri in poglej če je v njej kaj sledi vode.
Imaš kake inštalacije v steni ki je mokra
Sonce naj sveti vsak dan!
(17.7.2020 ob 04:37)Hanzi Napisal: Kje je tista doza na ostalih dveh slikah.
Odpri in poglej če je v njej kaj sledi vode.
Imaš kake inštalacije v steni ki je mokra

Ta doza je nad oknom levo, in ja, je tudi mokra. Vecji fleki so pa pri oknu in pod oknom.. in vsekakor ni od okna, ker je fasada in se streha cez..

Ja, novogradnja, stara 2 leti, vselili smo se pa pred 4imi meseci. Kopalnice je bilo potrebno dokoncati. Silikon ni spustil, sem celega pregledal. 

Vceraj sem s toplotno pistolo posusil steno, se sel tusirat in je 15min zatem bil manjsi flek na novo moker, ampak se tudi ni kaj siril. Danes zjutraj (spet je bil dez) pa flek v ogromni velikosti.

Najbolje da gremo na dopust, da noben ne uporablja tusa, pa potem vidim kako bo stanje ?
Torej še vedno isto. Tesnenje tuša ali odtok.
Banje nimate? Ali tuša drugje? Pustite tuš na miru teden ali dva.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »