Splošno > Kr neki
Cev označitev in vrtanje

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cev označitev in vrtanje
Živjo, rad bi zvrtal 5 lukenj v cev. Vse luknje bi morale biti po dolžini poravnane, vzporedne. Zanima me kako je najboljše označit, da bo res vse ravno in ne malo levo, malo desno?
(9.7.2020 ob 15:31)yyyeb Napisal: Živjo, rad bi zvrtal 5 lukenj v cev. Vse luknje bi morale biti po dolžini poravnane, vzporedne. Zanima me kako je najboljše označit, da bo res vse ravno in ne malo levo, malo desno?

Dej  rajš nesi nekam da ti zvrtajo.. Rolleyes
Ne strinjam se. Zanima me kako to delajo domači mojstri? Orodje imam vso potrebno. Roke imam, hočem sam probat.
(9.7.2020 ob 16:31)yyyeb Napisal: Ne strinjam se. Zanima me kako to delajo domači mojstri? Orodje imam vso potrebno. Roke imam, hočem sam probat.

Pol pa pocahnaj, zakelnaj in zvrtaj
Daj nehaj bit pameten, če ne daš odgovora. Zanima me kako se pravilno označijo luknje. Vem da profiji to delajo. Jaz hočem sam in zato imamo forum. Kako metodo uporabljate?
Sem pogruntal. Ob cev postavimo vzporedno nekaj ravnega. Npr. vaservago in zarišemo črto.
[Slika: giphy.gif]
Tudi sam tako delam z manjsimi kosi cevi.

Sedaj pa imam na cevi 6m za zvrtati 6lukenj v liniji. Ker gre za dolgo cev, me zanima ali obstaja kak boljsi nacin, ker 6m vaservage nimam Big Grin
špago napni al pokernaj vrtaj
Tak kje plan v sili ja. Sem mislil da obstaja kaka bolj elegantna resitev
Bolj elegantno je , da vzameš križni laser ,zarišeš ,zakirnaš luknje in vrtaš. Ampak rezultat bo z vrvico enak.

Skok na forum:

Zadnje novice

Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
24.02.2021 ob 12:46:27
Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
Želja po lastnem domu je zagotovo močna pri vsakem človeku, saj nam ta daje občutek varnosti in prostor, kjer lahko resnično poženemo... Beri dalje »
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
28.10.2020 ob 10:32:56
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
Mladinske organizacije v zadnjih letih glasno opozarjajo na perečo in zaskrbljujočo stanovanjsko problematiko mladih. Da bi mladim... Beri dalje »