Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Počila WC školjka

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počila WC školjka
Pozdravljeni,

vnaprej se opravičujem za tako neumno vprašanje , vendar me enostavno muči....

V kopalnici so vijaki od WC Školjke enostavno pregnili, školjko sem odmontiral, kupil nova "rostfrei" vijaka....

Ko sem namontiral wc školjko , in sem privil vijaka skoraj do konca, je keramika nekoliko "zaškripala", vijak sem malo odvil, ter probal školjko ali je še fiksna.... nakar je počila :/

Mislim ni "big deal" sem kupil novo, ampak me enostavno matra, ali keramika z leti oslabi ? 

Hvala za odgovore, pri tako bebastem vprašanju.

LP
Mogoče keramika z leti malenkost oslabi (mikrorazpoke), zna pa biti problem, če si ti preveč hodil v fitnes ali celo kolesaril...

Skok na forum:

Zadnje novice

Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
28.10.2020 ob 10:32:56
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
Mladinske organizacije v zadnjih letih glasno opozarjajo na perečo in zaskrbljujočo stanovanjsko problematiko mladih. Da bi mladim... Beri dalje »
Zadnjič se ukvarjate s streho
22.10.2020 ob 11:53:01
Zadnjič se ukvarjate s streho
Pred kratkim smo uspešno zaključili projekt pri gospodu iz okolice Litije. Dotrajano streho iz bitumenske kritine se je odločil... Beri dalje »
Podjetje Airabela prejemnik letošnje Daikinove nagrade Highest Turnover
14.10.2020 ob 07:30:29
Podjetje Airabela prejemnik letošnje Daikinove nagrade Highest Turnover
Prejemnik letošnje Daikinove nagrade Highest Turnover za najvišji letni promet v 2019 je podjetje Airabela. Airabela je... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »