Opremljanje doma > Talne in stenske obloge
Cena polaganja keramike ?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cena polaganja keramike ?
Zanima me neka realna cena polaganja keramike. Tako za primerjavo ,sploh nimam ideje kje se sučejo cene.

Gre pa za polaganje ploščic granitogres 30x60 na zunanji steni ,dva okna, drugače pa nobenih komplikacij ,s fugami na križce,6x2 metra od pol metra višine stene navzgor.(spodaj cokel klinker že obstoječ) Fugiranje s klasično fugirno maso.

Okvirno cena dela ,ves material moj in okvirno koliko časa se potrebuje.

Hvala.
cveto1,
okoli 15-18€/m2.
Koliko časa : koliko pijače bo zraven dodal investitor. Pa kakšno malico. Smile
Lep pozdrav
v kopalnici ti poleg kvadrature (15-18) racuna se vsak detajl. racuna tisto kar polaga okoli spalet, vlaganje profila, morebitno rezanje oziroma brusenje pod kotom, da o kanaletah in ostalih delih ne govorim. jaz imam v novogradnji dve kopalici, za polozit skupna kvadratura je 50 m2 pa so vsi naracunali od 1800 do 2000 eur izkljucno za delo
Zato sem pa napisal ,da v mojem primeru gre dejansko za čisto osnovo polaganje brez nekih dodatkov..
Okvirna cena dela je 350 evrov.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Nam je keramičar v kopalnici računal 16€/m2 (Pomurska regija), samo klasično polaganje, saj smo material nabavili sami v Topdomu, podlago pa smo tudi imeli že pripravljeno (estrih).

Se pa cene seveda razlikujejo tudi po regijah, malo pobrskaj tudi drugod po spletu, recimo: https://www.mojmojster.net/cene/keramicar_keramicarstvo ali pa https://keramicarstvo-lamberger.info/cenik.html

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »