Gradnja in obnova > Montažni sistemi in les
Karton na gips plošči -knauf

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karton na gips plošči -knauf
Imam verjetno eno precej butasto vprašanje ampak vseeno. Zanima me, ali se mora karton (na knauf plošči) pred nanosom izravnalne mase odstraniti? nekako si ne prestavljam, da bi jo nanašal direktno na ta papir?  

hvala za razumevanje  Rolleyes
(29.5.2020 ob 12:26)Tižo Napisal: Imam verjetno eno precej butasto vprašanje ampak vseeno. Zanima me, ali se mora karton (na knauf plošči) pred nanosom izravnalne mase odstraniti? nekako si ne prestavljam, da bi jo nanašal direktno na ta papir?  

hvala za razumevanje  Rolleyes

Ostane.
ta papir je vse kar drži ploščo skup.... bolje da ostane Smile
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
bože nedaj.Tist papir je edino kar plato skup drži.Torej ostane
To je edino logično ampak sem vseeno vprašal.

Ker imam dokaj nenavaden projekt, me zanima če lahko nanašam izravnalno maso na obe kartonski strani (torej tudi na zadnjo stran)? oz. če vprašam drugače, ali je na obeh straneh karton enakega tipa?
(29.5.2020 ob 14:17)Tižo Napisal: To je edino logično ampak sem vseeno vprašal.

Ker imam dokaj nenavaden projekt, me zanima če lahko nanašam izravnalno maso na obe kartonski strani (torej tudi na zadnjo stran)?    oz. če vprašam drugače, ali je na obeh straneh karton enakega tipa?

Ni čisto enak - odvisno tudi od tipa plošče.
Bolj podrobni napiši/nariši/slikaj kaj sploh delaš - ker zdaj pa že res čudne stvari sprašuješ.
Ni enak. In plosca sama od sebe ne stoji!
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »