Opremljanje doma > Ostalo
Nakup baterijskega vrtalnika

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nakup baterijskega vrtalnika
Imam Bosch-a (cca 3 leta) iz linka več kot zadovoljen za to ceno.

Ceneje ga tako ne dobiš, pa še 2 bateriji imaš.

Za kakšno udarno vrtanje pa se vsekakor bolje obnese mašina na kabel - vsaj jaz tako delam.

Sicer pa za domačo rabo so tako vsi v izboru OK.

lp,
Tudi jaz imam Boscha iz drugega linka, nimam pripomb, čeprav sta po moje tudi ostali dve mašinci dobri.
Za beton si omisli kaj konkretnejšega, opeka pa ne bi smela biti problem, saj se pri opeki ne uporablja vibracij, kot je bilo zgoraj narobe napisano.
Jaz imam plavega Bosch 18V z vibro. Super zadovoljen, je dala čez ogromno, moment zatega je odličen, potrga vijake večinoma Smile. Baterijska se pri hiši ogromno rabi, zato je po mojem mnenju vredna dodatnega denarja. Je občutka razlika proti tistih 18v za 50 EUR. 

Samo tista vibra ni ravno potrebna, pride prav za kakšno luknjo 6mm v cegel da večji vrtalnik ne razseka vsega, za kaj resnejšega pa ni uporabno...
Super. Sem kar naročil Boschevega in sem v pričakovanju uporabe Smile
Hvsla za mnenja
Jaz imam tega DE-Walt-a in moram rečt, da sem presenečen nad baterijo, kljub temu da je zgolj 1.5 Ah, drži zelo dolgo. Udarna funkcija mi je pa že parkrat prišla prav, da ni bilo treba hiltija iz omare vlečt Smile

Vrta v vse razen zelo trdega betona, recimo v plato ne gre, v betonske kvadre pa brez problema.

Boš pa z Bosch verjetno prav tako zadovoljen, sam sem podobno uporabljal v prejšnji službi in so bile vse mašince od Bosch-a BP.

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »