Gradnja in obnova > Tlaki, izolacija in ostrešja
Fasada zakljucni sloj

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fasada zakljucni sloj
Pozdravljeni, 

ker mi bo letos verjetno uspelo dokoncati fasado, me zanima kaj mi priporocate. In sicer imam narejeno do zakljucnega sloja (xps, armirni sloj x2). Narejeno je bilo 2018 in sedaj sem v dvomih...

Ali naj potegnem cez se en armirni sloj in nato emulzija, zakljucni,..

Ali emulzija nato se en sloj armirnega in spet emulzija , zakljucni,...

Ali sperem armirni sloj z vodo ter nanesem se en sloj armirnega ter nato emulzija , zakljucni....

Hvala za namige in pomoc. 

Lp. B.
Kaj pa emulzija, 1 teden pavze in akcija?
Probaj kaksenga fasaderja vprasat.
Če je površina zelo usrana ali prašna (recimo bližina makadamske ceste itd.) ne bi bilo slabo najprej izprati s wapotom. Počakaš da se posuši in potem emulzija.
Popokalo ni nikjer?
Hvala za odgovore....mal sem v dvomih kaj narediti...fasada ni prašna in tudi nikjer počena....samo slišal sem da je bolje če se ena roka lepila potegne čez, če smo nekaj let pavzirali. Študiram, da bi dal od baumita belo lepilo čez, ker bo fasada bela pa potem emulzija in zaključni....

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »