Gradnja in obnova > Klasična gradnja
Okvirna cena betoniranja medetažne plošče (prvo nadstropje)

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okvirna cena betoniranja medetažne plošče (prvo nadstropje)
Pozdravljeni,

na obali prenavljamo staro istrsko hišo na podeželju Izole in potrebovali bi betoniranje medetažne plošče kjer so se  nahajaji leseni tramovi. Tramovi so že odstranjeni.

Zanima nas koliko je okvirno cena betoniranja plošče v izmeri 60m2. To govorim za medetažno ploščo v prvem nadstropju (torej ne talno temeljno). Sprašujem pa za okivno ceno brez estriha in izolacije ker zaenkrat bomo samo v pritličju gradili / obnavljali.

Najlepša hvala vsem za okvirne stroške. Super ste!

LP

Miša
Projekt je? Statika je? Da ne bo zidar rekel KAKO je potrebno sidrati plosco...
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
Statika in idejni koncept ustreza po mnenju statika (na papirju) ki je tudi predlagal to rešitev zato tudi sprašujem po okvirni ceni. Hvala!
ja ampak ta okvirna cena je hudo odvisna od načina dela... Bo treba kar kake predračune dobiti...
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
firefly: hvala ti za informacijo. A mogoče mi lahko podaš informativno v kakem razponu cene na kvadratni meter govorimo? Malo iščem informacije pa bi mi res pomagalo. Hvala!
(30.4.2020 ob 20:56)Misika Napisal: firefly: hvala ti za informacijo. A mogoče mi lahko podaš informativno v kakem razponu cene na kvadratni meter govorimo? Malo iščem informacije pa bi mi res pomagalo. Hvala!

Res je kot pravi firefly. Potrebni so podatki statika. Vse ostalo je tak tak.
Če delaš 60m2, 20cm debelo plato z eno mrežo je to 12m3 betona to te pride 1500eur pa rabiš 6 mrež to je okoli 400 eur. Delo je odvisno kolko sam migaš. 
Če daš in prek delat pa pač pridobite ponudbe.
Popis del.objavite pa pogoje dela (dostop....). Nekaj je, če opaž, armaturo in beton spraviš na mesto z žerjavom, drugi pa je če ga spraviš čez neka vrata, okno....beton pa z vedri znosiš ker hruška ne pride v bližino.
Glede na gradbene izkušnje na obali bi rekel da 100 evrov/m2.
Mogoče vam bo kdo iz celine naredil ceneje.
Sonce naj sveti vsak dan!

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »