Opremljanje doma > Talne in stenske obloge
Kemaglet fx na knauf plošče

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kemaglet fx na knauf plošče
Pozdravljeni,

Zanima me eno tehnično vprašanje in sicer ali lahko direktno na knauf plošče dam izravnalno maso kemaglet fx?

Kakšne so možne v bodoče posledice?

Vogali in spoji sem že zbandažiral

Hvala za odgovor
Lahko. Sam zakaj bi? Jubolin direkt pa bo.
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
(12.4.2020 ob 20:37)firefly Napisal: Lahko. Sam zakaj bi? Jubolin direkt pa bo.

Hvala za odgovor. Ni potrebno nobene mrežice glede na površino 1m višine in 2.5m širine?

Imam na zalogi in bi rad porabil to zalogo
Potrebno mrezico imas ze. Zdaj samo gladis. Oz karkoli ze hoces narediti.
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
(13.4.2020 ob 14:18)firefly Napisal: Potrebno mrezico imas ze. Zdaj samo gladis. Oz karkoli ze hoces narediti.

Nimam nobene mrežice. Mislil sem direkt na knauf ploščo brez mrežice
Firefly je napisal da mrežico že imaš, mislil je "bandažno mrežico". Čez knauf plošče po celotni površini se ne daje fasadne mrežice, ki je bila v tem primeru mišljena in tudi kemaglet FX ni primeren ne za bandažo ne za uporabo skupaj s fasadno mrežico. Za glajenje knauf plošč je še vedno najbolje uporabiti jubolin P50 ali pa Knauf (sheetrock) fill&finish, tudi kemaglet FX je primeren, vendar je trši za brušenje pa še priprava materiala je potrebna, pri jubolinu pa odpreš kanto in delaš.

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »