Kar naredi dom > Vrt in okolica
Nakup motorne žage

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nakup motorne žage
Lepo pozdravljeni,

Sem pred nakupom nove motorne žage. Žago bi uporabljal za domačo pripravo drv cca. 8 - 10 metrov na leto. Po pogovoru z parimi serviserji motornih žag se bolj nagibam na znamko stihl. 

Obračam se na vas, da mi poveste katero stihlarco je po vašem mnenju sedaj pametno kupiti. Nagibam se do 700€ in sicer gledal sem stihl MS 261 in 291 vendar imam premalo izkušenj glede prednosti in pomankljivosti ene in druge. Če imate predlog še za kakšen drug tip/model motorke zaradi prednosti sem vesel odgovora.

Hvala in LP
Malo poglej na tuje internetne strani; za ta denar (700€) dobiš npr. Stihl MS 362, ali Husqvarno 562xp, tudi 372xp in  572xp sta tu nekje.
(27.3.2020 ob 15:14)groga Napisal: Malo poglej na tuje internetne strani; za ta denar (700€) dobiš npr. Stihl MS 362, ali Husqvarno 562xp, tudi 372xp in  572xp sta tu nekje.

Tale motorke so vse v rankgu 900+ Eurov. Če imaš kje boljše cene posreduj linke prosim. LP
Moja 550xp zrezala ze vec kot 50 m3 hlodovine povprecnega premera 50, najdu se je tut kak 60 cm.Sicer glih ni namenjena takim premerom, je bl za klescenje namenjena kr ma kr velike obrate, ampak vseeno... rezala kot v puter...ni zaribala... za ziher za hlodovino glej 3/8 da ma korak pa da je mocna..

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »