Splošno > Kr neki
Arbajter, počivaj v miru

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arbajter, počivaj v miru
Hvala, 
Pridem. 
Se zamislim, ko marsikdaj kaj caram z lojtrami....
Sonce naj sveti vsak dan!
Počivaj v miru, poleg očeta in mame.
Sonce naj sveti vsak dan!
O, bogca... Zdele šele videla... Počivaj v miru, Arbajter. Sožalje vsem njegovim.
Šele zdaj videl......
Ne morem verjeti......

Milan, počivaj v miru in hvala za vso tvojo pomoč!
Sranje! Milana poznam od malih nog, iz Šiške. Z njegovim bratom pa sva bila sošolca. Tudi meni je, tako kot mnogim drugim nesebično pomagal, ni hotel plačila. Spila sva pivo in to je bilo to.

In vem tudi, da so mu nekateri naročniki ostali dolžni precej denarja. Po njegovih besedah tudi veriga gostinskih obratov v Ljubljani, ki veselo posluje tudi na Brodu ...

Prav želel sem ga poklicati in vprašati za nasvet glede štroma ... . Milan, butl, kaj si lezu tja gor, za v penzijo si bil pripravljen.

Dragi prijatelj, naj ti bo lepo onkraj mavrice ...
Šele zdaj sem prebral ta post, kar zmrazilo me je, ker sem ga poznal osebno. Pa kaj je moral lazit na višino, ko pa je zaradi padca pred časom že imel trajne poškodbe.
Moje iskreno sožalje svojcem.
Nigdar je ne tak bilo, ka nekak nej bilo i nigdar nebu ka nekak nebu.
Tudi jaz šele sedaj prebral, izjemen človek, znalec, legenda, ko je delal v blizini Krškega, sva se 2x dobila na pijači, izmenjala besedo, dve.....
Sožalje družini_počivaj v miru....

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »