Kar naredi dom > Tempo življenja
Fake commercial news

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fake commercial news
Svašta, kaj se vse ne spomnijo... pa kdo normalen bi nasedel takim glupostim?

Spodnje so mi turili kot reklamno pasico.
Ubogi Plestenjak, se mi je kar malo zasmilil, kako so ga ponucali... Smile

Klik:
https://anonwriter.com/product/vegetaria...gJfz_D_BwE

p.s.
sem shranil še v PDF, ker link verjetno kmalu ne bo več aktiven..

Spodaj pa piše: avtorske pravice pridržane, hahahaha

Priložene datoteke
.pdf   JAN.pdf (Velikost: 1,89 MB / Prenosi: 33)
To sem že brala, vendar je bil Login tisti, ki je pokazal čudežen način za bogatenje.
Za podobno promocijo je bil uporabljen profil Darje Zgonc, novinarke Pop TV. Vsake toliko zlorabijo nekoga za katerega mislijo, da bi lahko bil ta, ki bi mu ovce sledile. Ne dvomim, da se najdejo tudi taksni, ki se prijavijo in vplacajo denar v upanju, da bodo cez nekaj mesecev milionarji. Hitro sledi spoznanje, da so jih nategnili. Ampak sej prav, takim bi bilo treba vse pobrat.
Prej bi verjela v Božička!
Mislim, da je smiselno uporabljati uradne finančne in trgovske spletne strani kot vir novic. V glavnem uporabljam InstaForex - Ildar Sharipov je po mojem mnenju odlično opravil delo. Tam vedno poiščem informacije o tečajih valut.

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »