Opremljanje doma > Kuhinjska oprema
Kateri salon dankuchen

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kateri salon dankuchen
Zivjo

Zanimam se za kuhinjo Dankuchen. Vem da imajo različni saloni drugačne cene. Je kdo v zadnjem času že kupoval to kuhinjo in naredil analizo v kateri salon se najbolj splača iti?

Lp
Lj - Rudnik
Več različnih ponudb - popusti so kakor kdaj, kakorkje...
Čau. Jaz sem jih med nakupovanjem kuhinje obiskal kar nekaj (Lj-Rudnik, Lj-BTC, Celje, Lesnina Brdo, Lj-Dunajska).

Najbolj odzivni in prilagodljivi ter cenovno najbolj ugodni so bili Lj-Rudnik. So pa razlike v cenah relativno majhne.

V Celju bi kar nekaj šušmarili in nekatere kose zamenjali z njihovimi lastnimi (ne od DanKuchen), ker so bojda boljši in ugodnejši, a cena na koncu ni taka Smile

Priporočam da imaš vse dogovorjene zadeve zapisane, najbolje kar na mailu, ker vsi radi kaj pozabijo.

Kar se tiče montaže pa je druga pesem. Od mojstra do mojstra različno. Sam sem bil z montažo zadovoljen, a se je zelo zapletlo oziroma bolje rečeno KONKRETNO zavleklo pri reševanju nekaterih reklamacij.

A če povlečem črto, priporočam Lj-Rudnik.
Germanska logika prodaje, nabutat 100 salonov in naj se prodajalci grizejo med seboj ter si sami znižujejo marže.....rezultat konkurenčnejše cene na trgu in posledično večja prodaja za proizvajalca strica avstrijca Big Grin

In moja izkušnja, zelo se grizejo med seboj in si zbijajo cene. Poglej na vzhodni konec Slo.
Svetujem obvoz Celje, tam bi samo nekaj "mutili" in na koncu izveš da pol stvari sploh ni avstrijskih, ampak od njihovih drugih dobaviteljev (ja bravo, potem je to zavajanje saj povprašuješ po Dan kuhinjah!)

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »