Opremljanje doma > Kuhinjska oprema
Postavitev kuhinje v 1-sobnem stanovanju

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postavitev kuhinje v 1-sobnem stanovanju
Anja Napisal:Se strinjam s Papežem ... z vratci zaprite vsaj tisti del pod pultom.

Korigirano Wink
kuhinja je postavljena, manjka sicer še steklena obloga, razsvetljava in ostale drobnarije a tudi to bo realizirano v kratkem... :wink:

Priložene datoteke
.jpg   64944970_10205962419536733_2633394536809758720_n.jpg (Velikost: 39,85 KB / Prenosi: 148)
"TO MI DELI" Big Grin

Ups :!: Piše Deer in ne BEER! Confusedhock: :?

P.S. Še bolje, deer and beer! Njamsi! :mrgreen:
in pa drugi del prostora..kotiček za TV (če bo pozimi kaj časa) Big Grin

Priložene datoteke Predogledne slike

Glede na to, da vas je tukaj toliko aktivno sodelovalo pri debati, pa si še jaz malo sposodim tole temo Tongue  In sicer drugo leto imam v planu adaptacijo ene starejše hiše, ki sem jo podedoval in sem trenutno v fazi ustvarjanja načrtov in se mi je malo "zalomilo" pri idejni zasnovi kuhinje. Sicer sem se na začetku malo zapiknil v idejno opcijo 2, (dodana slika), ampak ko sem danes malo googlal in gledal razne slike ideje, sem prišel do druge opcije (1.), ki je tudi bolj prostorna in vrjetno tudi cenejše izvedbe. Vse je še v fazi načrtovanja, tako da če ima kdo kakšen predlog, jih bom zelo vesel Smile  
[Slika: postavitev-kuhinje.jpg]

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »