Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Boj z mlini na veter, oziroma kako do interneta?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boj z mlini na veter, oziroma kako do interneta?
simek, pozabil si napisati še "nihče pa ne bi pustil prekopavat svojega za kabel do soseda" Big Grin
Itak!
Sem se "omejil" samo na teren! 8)
Je že tam dovolj težav! Kje so še tele! :lol:
Slovenc, kje si pa tisto 15 let staro fotko iz Izraela staknu? Pa takle pri nas u najbolj črnih scenarijih ne mormo met. Sicer pa, nekomu, ki mu z kopanjem ne morejo omogočiti optike (interneta) pod zemljo, kaj misliš, da mu je kaj mar, če bo šla po zraku? Ali pa tebi, meni? Mislim da bi se vsakemu =balo tudi za tako sračje gnezdo iz slike. Daj lajk...
Citat:simek, pozabil si napisati še "nihče pa ne bi pustil prekopavat svojega za kabel do soseda" Big Grin
Vse se da. Tudi sosedovo dvorišče prekopat. Ko je sosed soseda prosil za prekopavanje njegovega dvorišča mu je rekel: jaz postavim merilno elektro omaro za oba, ti pa skoplješ preko svojega dvorišča. Oba srečna in zadovoljna. Kot v pravljici happy end. Tko da ni vedno vse črno, če so sosedje sosedje.
arbajter Napisal:Slovenc, kje si pa tisto 15 let staro fotko iz Izraela staknu? Pa takle pri nas u najbolj črnih scenarijih ne mormo met. Sicer pa, nekomu, ki mu z kopanjem ne morejo omogočiti optike (interneta) pod zemljo, kaj misliš, da mu je kaj mar, če bo šla po zraku? Ali pa tebi, meni? Mislim da bi se vsakemu =balo tudi za tako sračje gnezdo iz slike. Daj lajk...

V primeru, da ne gre drugače ja, sicer pa je pod zemljo precej lepše. Za sliko pa sem že napisal, da je namerno taka Smile

Dam ti tri lajke, ker si ravno ti!
Big Grin Hvala. Bom molil zate.

Ej, ne pozabi zapret oči, ko greš spat. :lol:

L.P.
za znoret res, nekatere bi bilo potrebno za jajca obesit...
V naši občini (več kot 10 tisoč prebivalcev) so trije optični priključki.... medtem je občina dobila neki kamen za najbolj razvojno prodorno občino v regiji....
A vi imate 3!!??
Mi pa samo 2, pa nas je več kot 10k.
Buuuu.

Jo pa nič ne pogrešam. Kar naj jo imajo. Edino fer bi bilo, da plačamo manj in ne več. To pa je svinjarija. ADSL oz. XDSL dražji od optike, s slabšo storitvijo.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Fery Napisal:A vi imate 3!!??
Mi pa samo 2, pa nas je več kot 10k.
Buuuu.

Jo pa nič ne pogrešam. Kar naj jo imajo. Edino fer bi bilo, da plačamo manj in ne več. To pa je svinjarija. ADSL oz. XDSL dražji od optike, s slabšo storitvijo.

Če ne drugega, ima IPTV precej lepšo sliko na optiki in višje hitrosti za enako €, slabše ravno ni. Bi morale občine tud dame kaj prispevat, če že operaterji nočejo.

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »