Opremljanje doma > Kuhinjska oprema
Vgradna kuhinjska napa

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vgradna kuhinjska napa
Iz penaste gume - traku 20x5 mm izdelaš obroč z notranjim premerom nekaj manj kot 150 mm, ga natakneš na prirobnico nape, na vse skupaj nato cev fi 160. Če vse še prej namažeš s tangitom, bo večno...nekateri z vsake strani privijačijo tisti famozni vgrezni vijak 3,5x17, ki se v tišlariji troši v tisočih kosih...
Kaj nebi še malce zavaril....just in case? Smile
Ko delaš za stranko, je še moja rešitev komaj zadosti trdna. Čez nekaj dni te stranka kliče, da je cev razpadla, na vprašanje zakaj, pove le, da je šla nekaj gledat, pa je šlo narazen... seveda je moja pot in izgubljeni čas zastonj...in mi ni do smeha...
Zdravo imam problem. Potrebujem vgradno napo nekje max višine 30cm če je man ni nič narobe. Napa bo nad otokom zaprta v spuščen strop. Gledam nape in vse nape ekstremno drage. Mogoče ima kdo kakšen predlog kje kupit.
Google... največji problem je, da bo njej všeč...
Zaenkrat najugodnejša, ki sem jo našel je Klarstein Remy (32cm).

https://www.klarstein.si/Gospodinjski-a ... param=Remy

Poslano z mojega MHA-L29 z uporabo Tapatalk
Naročil sem točno to. Montiral bom v roku meseca 2. L.p sporočim kako bo.
No tut mid2 sma gledala to napo. Ima kd zmontorano to napo?
Kadotr vem da na googlu poiščem samo prasu sem če ve keri za kako spletno stran kak predlog.
No tut mid2 sma gledala to napo. Ima kd zmontorano to napo?
Kadotr vem da na googlu poiščem samo prasu sem če ve keri za kako spletno stran kak predlog.
Pozdravljeni,

Tudi mi obnavljamo hiso in smo si zamislili vgradno napo v stropu. Gledal sem nape od bosha, cene so kar zasoljene (vec kot 2000 eur). Gre se za to da je hisa moderno zasnovana, kar pomeni open space, in res nebi radi vohali cebule po celi hisi ko se kuha. Glede na to da ne bomo imeli prezracevanja me zanima kaj prddlagate. Boscheve nape imajo pretok prek 1000m3/h. Je res potrebno urediti dovod zraka? Na tem podrocju sem laik tako da bom za kakersenkoli odgovor zelo hvalezen.

LpM

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »