Opremljanje doma > Bela tehnika
Parna pečica (kombinirana) - ali je vredna višje cene?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parna pečica (kombinirana) - ali je vredna višje cene?
Kako delajo druge ne vem.
Vem in govorim lahko le o Bosh parni pečici. Ta dragi, se ve.

Ampak. Investicija vredna vsakega centa. Kuha, peče. Online recepti, elektronika z vsemi možnimi in ne možnimi recepti....sama skuha mlečni riž v 0. Na primer. Jaz ga ne znam.

Čiščenje? Kolikor vidim jo obrišejo in rezervoar izpraznijo. 2 minuti. Po letu zelo čista.
pisco Napisal:Ja Pepe in kam spadata te dve, ki si ju ti dal gor?
Med kombinirane parne pečice. Imata parni sistem in grelce kot klasična pečica na vroči zrak. Po navodilih na bi bile sposobne spraviti skupaj paro do 100 stopinj C. Gorenje ima eno funkcijo več in sicer sabbath. Očitno računajo na prodajo v Izrael. Elektroluxovo priporoča fantasy1.
Samostojne parne pečice gotovo ne bom kupil, ker pohištvo in napeljave v kuhinji niso temu primerne. Te prenove pa sedaj nimam v mislih.
Midva sva se ob prenavljanju kuhinje odločila za kombinirano parno pečico... resda je treba odštet malo več €, ampak mi ni niti približno žal. priporočam.
@Dante: lahko poveš kateri model si vzel in ne obžaluješ?
vzela sva electroluxovo - EOB9956XAX.
Kje v Ljubljani pa si lahko ogledamo electroluxove pečice?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
sem vzel AEG BSK792320M
BrunoMars Napisal:Kje v Ljubljani pa si lahko ogledamo electroluxove pečice?

Mene isto zanima.... še bolj pa bi bilo zanimivo, če imajo kje predstavitev in degustacijo kako se stvari spečejo v tej pečici. Ker če bi okusil in videl kakšna naj bi bila ta razlika, bi se verjetno lažje odločil.
harvey norman....vsake toliko časa imajo degustacije....
Midva imama parno pecico od AEG BSK892330M. Vzela sma jo, ker podobno uporablja mama skoraj dve leti in je hrana pripravljena v njej enostavno vrhunska. Res da je mogoce malo drazja ampak ima 5 let garancije in ogromno uporabnih funkcij.
pa je treba to parno pečico res vsakič spucati, drugače zasmrdi notri?
Moja jo vsakič počisti, je pa res da včasih vidi umazanijo tudi tam kjer je ni...
(12.2.2019 ob 13:57)Pepe Napisal:
fantasy1 Napisal:Za ta model nebi vedel.Lahk ti pa garantiram,za ta model k ti bom dal oz sem ti že dal link.Da je vrhunska.
https://www.aliansa.si/izdelek/vgradna- ... eob9956xax
Ko sem prebral navodila od te electroluxove in od gorenjeve BCS798S24X, se mi zdi, da gre za precej podobna izdelka. Gorenje je kar nekaj ceneje, sploh če bi ga kupil v tujini ali pri nas naletel na kako primerno akcijo.
Ima kdo to: https://www.gorenje.si/izdelki/veliki-gospodinjski-aparati/kuhanje/modeli/pecice/bcs798s24x/730134?

ne pokaže modela... je to gorenje+ ? 

Skok na forum:

Zadnje novice