Nepremičnine > Finančna plat
Opomba glede izplačil EKOSKLADA

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opomba glede izplačil EKOSKLADA
https://www.ekosklad.si/cms/tinymce/upl ... TELJEM.pdf
Mi smo dobili izplacilo 3 mesece po zakljuceni montazi oz po oddani popolni dokumentaciji o zakljuceni invensticiji.
Se mi ne da it gledat za nazaj, kdaj sem oddal popolno dokumentacijo, izplačilo pa sem dobil po pol leta! (približno, ker se mi zopet ne da it gledat za nazaj) vendar je izplačilo odvisno od tega za kakšen ukrep se uveljavlja subvencijo in iz katerega sklada se črpa!
Pokliči jih, niso noben "bav bav" in boš izvedel, kaj se s tvojo vlogo dogaja iz prve roke :!:
Dandanes je vse na "kompjutorju"! :wink:
Check out this top rated Mastiff dog blog
Živjo, da ne odpiram nove teme, prosim za infomacijo tu. Pred cca. 5 leti sem dobil subvencijo na peč na pelete. Zanima me, ali sem ob morebitni menjavi peči, upravičen do nove subvencije?

LP butale
Kdor ne vpraša ne izve.
Za isti ukrep po razpisu ne.
Tole pa ne drži. Mi smo dobili pred 7 leti subvencijo za peč na pelete in po pogovoru z ekoskladom smo že upravičeni do subvencije za TČ. Seveda mora peč na pelete ven.
ja, ampak kolikor razumem bi on novo peč na pelete nabavil? in ne menjal za TČ?

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »