Nepremičnine > Finančna plat
Kredit za 120000 evrov

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredit za 120000 evrov
Če imaš več parcel, nekatere so kmetijske, druge stavbne, lahko prodajaš vse parcele v kompletu. Vsi pogoji, ki jih navedeš v ponudbi, morajo biti kasneje vključeni tudi v pogodbo. Pogodbena klavzula o 50% ari ne pije vode (tudi tiste iz tetrapaka ne).
jaki79 Napisal:Če imaš več parcel, nekatere so kmetijske, druge stavbne, lahko prodajaš vse parcele v kompletu. Vsi pogoji, ki jih navedeš v ponudbi, morajo biti kasneje vključeni tudi v pogodbo. Pogodbena klavzula o 50% ari ne pije vode (tudi tiste iz tetrapaka ne).

meni taksnega pogoja ni nihče oporekal, posledicno drzi vodo.
dokler nihče z zakonsko podlago ne ovrže tega, se nic ne spremeni glede tega oz. je lahko takšen pogoj naveden absolutno brez problema in je kot tak veljaven.

sploh glede na to da sem v takšni obliki pravni posel ze uspešno zaključil, in me ne srbi/skrbi več Smile
Jaz sem enkrat zapeljal v rdečo. Pa se nisem zaletel. Posledično drži vodo, da vožnja skozi rdečo luč ne povzroča nesreče. Pa že. Še dobro, da se na tvojih primerih oblikuje pravna praksa.

Kaj si ti že naredil in česa ne, verjetno nikogar ne zanima, ker se je tvoja kredibilnost že davno izgubila v nekem temačnem gozdu.

Poleg tega nisem nikjer zapisal, da bi bil pravni posel s 50% aro neveljaven.
Zdravo,

Postopek nakupa je v teku. Pravkar sem dobil cenitev nepremicnine in sicer je cenitev zelo vredu, kar pomeni, da bom lahko dvignil dovolj kredita za poplacilo nepremicnine. Cakam le se, da se iztece 30 dnevni rok oglasa na oglasni deski.

Cenitev je veliko visja, kot pa nakupna cena nepremicnine.

Iz banke me bodo poklicali v ponedeljek, in takrat se bo lahko naredil pravi obris kredita. Rad bi se spogajal na 3,1 procenta fiksne obrestne mere.

Zanima pa me, ce mi lahko razlozite nadaljnji postopek pri nakupu, oziroma ce imate kaksen uporaben link iz tega foruma, ki bi mi to razlozil.

Iz banke so me prosili za osnutek kupoprodajne pogodbe- s tem bodo lahko pripravili vso potrebno dokumentacijo glede kredita, tako da se bo postopek potem pospesil.

Hvala za odgovore.
Check out some cool pop art phone skins
Check out some cool pop art wall art

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »