Opremljanje doma > Talne in stenske obloge
Rok trajanja barve

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rok trajanja barve
Za emulzijo ni problem. Tudi pri meni je je dolgo stala,pa sem jo le dobro premešal pred uporabo.
Jaz sem pokril barvo z pvc folijo za zavijanje. Pokril sem pa kar tako,da sem folijo položil na barvo v kantico. Nato gor, pa še plastični pokrov.
Nič. Se ne usmradi. Preverjeno v praksi- eno leto.
Ima kdo izkušnje/info., kako je z uporabnostjo fasadne silikonske barve. Na novo smo namrec uredili spaleto na novih vratih in imam se ravno dovolj barve v istem odtenku za ureditev tega.. Je pa barva narejena sredi leta 2013. Malo je otrdelo in na vrhu voda... Ce se zmesa bi se dalo namalat.

Če ni barva zmrznila, bi morala bit v redu.
Barvo premešaj, da bo homogena, pa probaj najprej na nekem mestu, kjer ni vidno.
Dvomim, da bo ok, ce ni original zaprto in je staro 7 let. Po moje je pomembno tudi, kaksen odtenek imas..
Sem se odlocil da bom kupil 1 hobuk v omenjenem odtenku in premalal celo fleho te barve.. Pa bo

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »