Opremljanje doma > Bela tehnika
Kateri pomivalni stroj kupiti? (2018)

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kateri pomivalni stroj kupiti? (2018)
Po 20 letih je crknil Bosch pomivalni stroj srednjega razreda. Treba bo zamenjat in me zanima če ima kdo izkušnje s pomivalcem iz Hoferja? https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba ... i-stroj-4/
Bosch srednjega razreda imajo plastično kad kar me malo odbija, Beko po drugi strani pa mi v salonu deluje prav solidno...
Hvala za kakšne konstruktivne informacije in lp
Če kaj pomaga, je tašča zadovoljna z (nakup 5/2018):
Pomivalni stroj Bosch SMV24AX01E - popolnoma vgradni @ Petrol 309,00 €
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Jaz bom tega, inox kad...

BOSCH SMV 46MX03 E

lp
Soliden.
Vedno aktualna tema, kateri prostostoječi pomivalni stroj kupiti, do zdaj smo imeli že tri različne znamke, pa še vedno dilema.., naj bi imel kovinsko dno, predal-mrežo za pribor, avtomatsko odpiranje vrat po končanem ciklu, teh podatkov pa ne zapišejo v opisu izdelka. Sama blagovna znamka produkta niti ni pomembna, garancijo že vsi ponujajo tam pet let, po preteku pa je najbrž že na poti zamenjave. Vseeno mogoče kakšen namig... lp
Imam prostostoječega v inox barvi že 4 leto.Vrhunsski je.Dela brez napak.Posuši posodo v nulo.Na koncu se vrata odprejo in se posoda lepo posuši.Da na koncu samo zložiš v elemente.Tretji predal je zakoon.Veliko dobiš v spodnji košari prostora.
Če hočeš imet pomivalni stroj da se šika.Ja tale tapravi zate.Ne bo ti žal res...

https://www.miele.si/gospodinjski/pomiva...=G_7000_SC

Skok na forum:

Zadnje novice

Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
08.06.2021 ob 07:28:05
Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
Odločitev za nov dom je ena najpomembnejših v življenju. Zato je potrebno, da izberemo dobro in kakovostno hišo, ki nam bo... Beri dalje »
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »