Kar naredi dom > Sobne rastline in dekoracija
Puzzle in uokvirjenje

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puzzle in uokvirjenje
Živjo,
Punca je sestavla puzzle, moja naloga je da to dam na steno. Kakšne izkušnje imate z montažo puzzla na steno?
Moj načrt je sledeč:
-premaz sprednje strani s primernim lepilom
-montaža puzzla na vezano ploščo ( mislim ga prilimati na plosco)
-montaža stekla spredaj (brez okvirja), montaža z nosilci za steklo?
Prosim za komemtarje
Sam bi tole limal na steno, čez 14 dni, bi pa tanko piskala.
A to še sploh kdo dela? Obujaš spomine iz prejšnjega stoletja Smile

No, v glavnem bo ok, ali pa kupiš oni poceni okvir v obijo pa prilimaš direkt tja not innato puzle stisneš dokler se lepilo ne posuši.
Lepi z nekim dobrim lepilom, da ne bodo čez čas puzle dol padale.
Jaz sem jih zadaj polepil s selotejpom, pa vstavil v okvir za slike.
Ce noces okvirja, potem neko obojestransko lepilo pa nalepis na nekaj kar bos potem.obesil.

In lepil sem otroske zadeve, ceprav sem.nekaj casa imel odraslo zadevo na steni.
Z otroci smo jih sestavili, potem pa z lepilom za papir nalepili kos za kosom na papir, odvečen papir odrezali in vstavili v kupljen okvior za slike. Simpelj ko pasulj.
Več glav, več ve ...
greš v trgovino kupiš steklo brez okvirja, priporočam antirefleksnega, prestaviš puzle na karton položiš steklo čez, natakneš priložene zaponke in obesiš na steno.... kje tuki težava???

sam imam tako narejene puzzle ki so veliki cca 200x 150cm in stojijo že ene 15let, oz so obešeni pa smo jih tudi prestavljali vmes.

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »