Gradnja in obnova > Montažni sistemi in les
Promles hiše

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promles hiše
za koga ste se pa odločili, če ni skrivnost?
Hvala.
ne ni skrivnost.
odločil sem se za podjetje Savox iz Maribora.
podružnico podjetja Savox iz Bih. Delajo predvsem v severni Evropi.

Prav tako sem bil na par sestankih z podjetjem Promo v Zagrebu
ter v kontaktu z drugimi hrvaškimi podjetji.
So komu tu gor postavili hišo v zadnjih dveh letih?
Tudi mene zanima, če so kakšne nove izkušnje s tem podjetjem?
Na spletni strani je nekaj referenc... a oni sedaj imajo lastno proizvodnjo(kje? v slo?) ali zastopajo koga? Iz starih postov je razbrat da so pred leti zastopali firmo iz bosne...
(24.7.2019 ob 19:39)GDomen Napisal: Na spletni strani je nekaj referenc... a oni sedaj imajo lastno proizvodnjo(kje? v slo?) ali zastopajo koga? Iz starih postov je razbrat da so pred leti zastopali firmo iz bosne...

Imajo v Mb. Delajo sami, niso več zastopniki.
Kar nekaj narejenih hiš, nekaj sem jih videl, precej pa jih imajo trenutno tudi v delu..
Baje, da ima podjetje Promles trenutno odprtih veliko projektov. A vse poteka gladko, kot obljubljajo? S predračunom so nas že skoraj prepričali...
hehe, jaz sem se naučil, da je pri vseh mojstrih treba obljube jemat z veliko rezervo. 
Če se ne mudi, je morda dober nadzorni (vedno prisoten) dovolj ne glede na to kdo dela..
aja, pa ne pozabit 10% penalovSmile
Je tukaj še kakšen junak, ki ima trenutno v delu hišo s strani Promlesa?
Verjetno se ne bo klical junak, ampak osmoljenec..Sad
Fertik te zgodbe za nas..
No tako Smile

Trenutna situacija je, da jim nedokočnani projekti stojijo, ker imajo likvidnostne težav   Confused
Zdaj vidim, da imajo nov naslov, in sicer na Bledu. Vglavnem, če je še kdo, ki ima nedokončano hišo se mi lahko javi tudi na privat, da kaj podebatiramo Smile
Ma, pomoje je stanje pri njih že skoz tako. Težave majo skoz, podizvajalci bežijo, al pa je en klump, rešitev nobenih, izvedba šepa, roki so sam na papirju,.. velik ovinek okoli. Če ste pa že na tem, pa zmolim eno za vas..
Žal nimam ene dobre stvari za povedat... (morda v času prodaje so kar prijazni pa vse BP..Smile)
Ljudje božji dajte no preverit boniteto podjetja, lastnika itd na AJPESU, Googlu itd predno dajete 100% avans.

Direktor Promles Zdravko Kukovič, izbrisana podjetja Findel Nepremičnine, nasedli projekti pri Medvodah, človeku so banke zasegle in dale na dražbo njegovo hišo na Klečah itd.

Ne morete pri zdravi pameti takim ljudem dajat svoje življenjske prihranke?
Škoda besed o tej firmi... 

Zakaj smo se odločili za njih? V našem koncu je kar nekaj hiš in so lastniki zadovolji, prav tako sem spremljal gradnjo ene hiše in je razen dvomesečne zamude bilo vse ok. Pa še to je z zamudo vred je trajalo 6 mesecev od montaže do vselitve, kar je terminsko čisto vredu.

To kar se dogaja zdaj z njimi je pa za bruhat.  Angry

Skok na forum:

Zadnje novice

Vabljeni na dan odprtih vrat - DRENovo
29.09.2022 ob 13:16:41
Vabljeni na dan odprtih vrat - DRENovo
Najnovejše smernice bivanja in energetske učinkovitosti skoraj nič-energijskih hiš. Naselje DRENovo: naravni... Beri dalje »
Jesenski Zero Emission® dnevi Lumar
26.09.2022 ob 12:19:36
Jesenski Zero Emission® dnevi Lumar
Trajnostna gradnja prihodnosti  - V ŽIVO na prvi slovenski certificirani aktivni hiši V podjetju Lumar, pionirju in... Beri dalje »
Posedujte lastno počitniško hiško, ki se tudi izplača!
21.09.2022 ob 07:43:24
Posedujte lastno počitniško hiško, ki se tudi izplača!
Brez stresa, brez dela. Samo sprostite se in uživajte z družino in prijatelji. Vljudno vas vabimo na dan odprtih vrat v Krmelj, v... Beri dalje »
Gradite na novo ali prenavljate stanovanje, hišo ali poslovne prostore? Nič lažjega!
16.09.2022 ob 14:27:50
Gradite na novo ali prenavljate stanovanje, hišo ali poslovne prostore? Nič lažjega!
Smo vaš zanesljiv partner na področju gradnje in obnove, s ciljem uresničiti vaše projekte in nadgraditi vaše... Beri dalje »
Preizkusite kalkulator za izračun kredita
05.09.2022 ob 12:41:43
Preizkusite kalkulator za izračun kredita
Stanovanjski kredit Sam pojem »kredit« izhaja iz latinske besede Credere in pomeni varovati, zaupati. Pri kreditnem razmerju... Beri dalje »