Splošno > Mnenja in predlogi
To je forum, ne gostilna. Jasno?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To je forum, ne gostilna. Jasno?
Se pridružujem. Prcanja v temah po več strani zbijajo dodano vrednost tega foruma. Ne morem pa mimo kritike čez moderatorje, ki bi morali dati koga na hladno v karanteno za kak teden ali mesec pa ga očitno ne.
Forum je "gostilna na prostem". Smile
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
bomber111 Napisal:Se pridružujem. Prcanja v temah po več strani zbijajo dodano vrednost tega foruma. Ne morem pa mimo kritike čez moderatorje, ki bi morali dati koga na hladno v karanteno za kak teden ali mesec pa ga očitno ne.

Kaj je to moderator :?: :mrgreen:
Brez problema zablokirate energetske vire za kak teden in počistite nesnago. Brez problema pomrznete kak ducat uporabnikov, drugače ne bo imelo nobenega haska.

Novoprišleki od tega dela foruma nimajo popolnoma nič več, vse skupaj je zgolj še poligon za hejtanje.

Razen, če Tadey še vedno vodi skrajno fleksibilno politiko do uporabnikov in tala zaušnice modom. Potem je itak vse skupaj bv......
forum je živ organizem, ki je odvisen od uporabnikov samih in njihove pripravljenosti do takšnega ali drugačnega sodelovanja. ti pa, kot smo že imeli priliko videt, zapuščajo portal ravno zaradi restrikcij iz dvoumnega moderiranja, reklamiranja ipd..
namesto žuganja, bi se lahko kdaj pa kdaj po lastni vesti lastniki vprašali, ko se trži forum kot neka profesionalna storitev svetovanja ipd. na to sem že večkrat opozoril (od reklam na radiu 1, do fb-ja ipd).
tako, malo za vatle..
Energetsko dogajanje zadnjih nekaj mesecev nima nobene veze z oglaševanjem.

Dvoumno moderiranje pa je produkt napačne politike lastnika. Bil, videl, sprobal.
Strogo bananje za 14 dni po opozorilu s strani moda bi moral biti prvi ukrep.
Forumi so različni.
Čisti kontraprimer je na primer elektronik.si: voden z zelo strogo roko. Moderator (in tudi drugi) te takoj ošteje, če ne uporabljaš knjižne slovenščine. O kakšnih dolgih offtopicih ni govora. Zmerjanje drugih uporabnikov - takoj v Banovce.

Pri enih stvareh tudi pretiravajo: jaz sem tam prijavljen že leta ampak ker nisem najbolj aktiven, nimam dovoljenja ogleda priponk (celo tistih ne, ki sem jih sam dal gor :roll: ). To mi je pa res brez veze...

Jaz bi imel neko srednjo varijanto.
no, palica in korenček, kot pri vseh zadevah..
Kaj bi bil korenček?

Samo ne mi rečt lajki, ker to se spet izrodi v "lezenje v rit" nekomu. To je za fejsbuk itd.
Moderatorji lahko pridejo na vsak post pa počistijo nesnago.
Na koncu pa napiše;EDIT BY....moderator xy
GRADiM Napisal:.
takšna objava bi tam kjer sem jaz moderator takoj bila v smeteh.... ne glede na to ali jo napiše navaden uporabnik ali moderator.

drugače pa moderator lahko brez težav počisti temo in opozori uporabnike. če hoče seveda...
isto kot palica, vsak jo razume drugače Wink
Zakaj!? Poglej naslov. "Jasno? . (pika)".
Za nekoga z možgani je jasno, kaj je želel povedati.

Mene seveda ne gane, gonim svojo dalje.

Forum ne rabi moderatorjev, dokler ni v nasprotju z zakoni.
Takega pristopa, kot ga imaš ti, res ne rabimo.
Hitlerjevsko - policijskega.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Taksnih objav na forumu je veliko. Ce bi bila taksna sporocila odstranjena bi bilo vec uporabnih objav vidnih takoj. Da, meni je ze po naslovu jasno kaj je misljeno. Bi pa bilo treba tudi v objavo kaj opisati. Sicer mi je itak vseeno ker foruma ne moderujem in si ga niti ne lastim. Bi pa naredil vec sprememb ce bi bil v moji lasti....

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »