Opremljanje doma > Talne in stenske obloge
Dilema glede izbire talnih oblog

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dilema glede izbire talnih oblog
Aha okej, hvala. Ogrevanje - talno, toplotna črpalka.

Kaj res nihče ne ve, kako je z rezanjem laminata in vinilne plošče glede na 6-kotne ploščice? (slika v priponki: nekaj takega. S tem, da so naše ploščice večje (40cm), vsega skupaj pa bo za 1,5 dolžine tega posebnega prehoda, ki tudi ne bo tako razgiban kot je na sliki)

Podloga pod laminat, pokanje + prevodnost toplote?
Seveda še priponka Smile

Priložene datoteke
.jpg   5a587f01987aeabeca00c286b00c7c01.jpg (Velikost: 172,98 KB / Prenosi: 1788)
Običajno se med dve oblogi (laminat -> keramika) da neko prehodno letev ali profil. Profili so ponavadi nekako ravni.

Pri lepljenem vinilu bi se z malček igračkanja skoraj ziher dalo, tule pa .... :?:
Ok.

Sem dobila odgovor, da kar je na klik, je praktično nemogoče oz. nesmiselno rezati. Ostalo bi načeloma vse šlo...

Lep pozdrav
Yo, 
Ej z mojo isceva in isceva vinilno talno oblogo kot je v prilogi (ta v prilogi je parket), vendar sva na nekih tujih straneh že najda nekaj zelo podobnega, vendar ne pošiljajo v Slovenijo :/

Gre za hrast rustikalen z grčami in črnimi razpokami.. Smile 

Uglavnem če kdo ve za kakšnega ki ima tak, oziroma zelo podoben vinil, naj prosim javi Smile
Lep pozdrav

Priložene datoteke Predogledne slike

Če kdo najde kej takega v Sloveniji naj javi.... Avstrija in Nemčija ima tega dovolj, samo ne pošiljajo sem :/

Priložene datoteke Predogledne slike

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »