Gradnja in obnova > Stavbno pohištvo
Pvc okna Capris Koper

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pvc okna Capris Koper
Ima kdo montirana njihova okna? Kako ste zadovoljni, kaksne so izkusnje?
Vsako mnenje bo dobrodoslo.
Hvala in lp
A to je reklama? To so cenena okna, škoda zgubljat besede.
Vitel,
Ne gre za nogeno reklamo in se opravicujem, ce je tako izpadlo.
Zbrali smo informative izracune od razlicnih ponudnikov iz okolisa kopra: ajm, pvc nagode, capris in mik celje, katerim se niti ni dalo priti pogledati in izmeritit.
In ker capris ponuja ravnotako 6komorna in 3slojna po ugodnejsi ceni me zanima ce ima kdo izkusnje z njimi.
Zakaj pravite da so cenena?
Glede na to, da se pri nas ne spoznamo, vas prosim za obrazlozitev.
tudi mene zanima zakaj bi bila cenena?tudi jaz sem dobil od njih zanimivo ponudbo.mm1111 kje ste jih potwm vzeli, ce ni skrivnost?
A še eden? V Kopru ste bili pa na koncu vrste, ko se je pamet delila, a? Je bil lonec že precej prazen.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
ha ha ha...primerjat Capris okna in recimo PVC Nagode je pa... ha ha ha
Prvič slišim za ta Capris okna.....

Ni pa nihče dal kakega uporabnega odgovora.
Odklonilnost brez obrazložitve pač ni dovolj!
Uauu. Kritika.
OK, jaz osebno sem komentiral zgolj popolnoma idiotsko oglaševanje.

Kar sem tiče oken, Inouticov čigumi profil, je profil, ki ga jaz osebno ne bi nikoli vgradil v svojo bajto. Niti v stanovanje.
Predvidevam da okna vlačijo od Heste, ki že tako ne slovi ravno po super kvaliteti. Da se nežno izrazim.
Lahko bi bila tudi od Secom-a, čeprav nisem ziher da jih tudi oni sploh še delajo.

Kako delajo, pa ne vem. Glede na to, da so blizu Italije, bi lahko iztržili mnooooogo več.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Naj začnem tako:
Ne vem ali so komentarji, ki jih hvalijo plačani ali so to prijatelji, ki dajejo pohvalo in zastonj reklamo.
Glede moje izkušnje z njimi....enostavno KATASTROFA

Več kot eno leto že čakam na zaključek naročenaga, nedokončanega in PLAČANEGA dela.
Lani aprila so po (že res, da je bila pandemija) in je bilo poslovanje pri večini podjetij zelo omejeno, pa dokler jih nisem večkrat pozval, da pridejo naredit, niso niti obvestili kako in kdaj nameravajo.
Kakorkoli, končno prišli z nekajmesečno zamudo, niso dokončali, niso postavili zaključnih letvic. Po večkratnih pozivih, da mi zamenjajo še ključavnico, da bo enaka na dveh vhodnih vratih ter prijavi napake pri delovanju enih vrat, sem spet čakal kar nekaj časa, da so prišli, spet postavili polovico zaključnih letvic (češ da jih nimajo dovolj), zamenjali ključavnico in prijavljene napake/težave niso niti pogledali - ta se mi spet pojavlja. Pa spet jih prosit, da pridejo končat postavit zaključne letvice. Nato enostavno odgovor, nov predračun - češ, da moram doplačat še dodatno, ker naj bi potrebovali več letvic. kot je bilo predvideno.
Saj je sam tehnik izmeril koliko, nisem sam podal mer, tako, da se mi zdi to spet zajebavanje stranke. In sedaj računajo nove letvice za celotno dolžino oken, kljub temu, da so jih polovico že postavili. In to, za 26metrov 260€???? A za letvice po spletu daš 70centov-2€/meter odvisno od širine.
Kakorkoli, potrdim naročilo, ker bi samo rad, da je delo končno zaključeno, pa spet ni odziva.
Ma kaj to je resna firma???

Da ne omenim, da so okna postavili postrani. In to vsa, ne samo enega. Je že res, da ni hudo opazno, sam sem se sprijaznil, a zidar ki mi je potem delal okenske police, jih je skritiziral, da kdo je tako katastrofalno postavljal okna in se samo križal.

Skratka, pa več kot letu dni še vedno nimam dokončanega dela. Če je to pohvalno, pa presodite sami.
Jaz samo lahko rečem ŠALABAJZERJI!!!
Sem imel že 4 različne izvajalce (prodajalce in monterje) oken v stari in novi hiši in vsi so bili boljši. Če bi vedel, se nanje ne bi obrnil. Pa da ne povem, na sidrne vijake v steno ne morejo dati niti čepkov. Vsi drugi ponudniki so mi jih dali, in se mi je zdelo samoumevno, da bodo tudi oni....a ne, tega pa mi ne dajemo....pa eni čepki v obiju al merkurju te stanjejo 5 € vsi skupaj. Ja saj lahko sam dam, a to ni to...

Tako da, pod črto, ne da ne svetujem, da se obrnite nanje, pač pa vam zelo močno ODSVETUJEM!
Evo, moj prvi post na tem forumu, prav zaradi izkušenj s Caprisom. Žal pred naročilom nisem bral gornjega komentarja, saj pri meni zelo podobno. Druga moja velika napaka, da smo plačali 100% avans. Po plačilu zanje niste več pomembni, od takrat naprej jih je treba fehtat, da se kaj premakne.

Kakorkoli, tole pišem za osveščenost ostalih, ki še tehtajo med ponudbami...
Tokrat pa samo na kratko: to so res šalabajzerji, izogibajte se jim v velikem loku! Sploh kar se tiče odpravljanja reklamacij, ker se prav nobenih dogovorjenih terminov in dogovorov ne držijo.

Nazadnje se je pri meni oglasil monter (seveda podizvajalec) in že četrtič ali petič neuspešno poskušal popravit kljuko vhodnih vrat. Tedaj je zato nameraval menjat celotno ključavnico, vendar ko je vrata razstavil, je videl, da so mu dali tudi dimenzijsko popolnoma napačno ključavnico!?! Po 14 dneh tišine so mi za danes spet obljubili obisk monterja, vendar kot je to običajno - ga ni bilo, niti me niso obvestili, da ga ne bo. To je njihov način, ki se ponavlja že pol leta, odkar sem naročil okna in vrata pri njih.

Nabralo se je že cel kup neprijetnih bizarnih situacij z njimi, vendar o tem kdaj kasneje.

V bistvu sem že obupal, da se bo z njimi sploh kdaj rešilo, vendar se sprašujem, ali v situaciji po celotnem plačilu sploh obstaja kak mehanizem, da se jih prisili, da reklamacije uredijo v nekem doglednem roku?

Skok na forum:

Zadnje novice