Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Maginon nadzorna kamera

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maginon nadzorna kamera
Hja, na predstavitvenem videu so slike kar dobre, nebi pa prcakval ne vem kaj za tak denar... Najbrz bom pocakal z nakupom, al pa se ustulil zraven, ce bo kdo prek alixpresa al pa ebaya kupval...
IP štirikanalni snemalnik
4 x IP kamera 1Mpix
Vgrajen POE switch
Pripadajoč softver za prenos na vse pametne telefone in android naprave
---------------------------------------------------------------------------------
360 €

Možnost pregledovanja in brisanja posnetkov snemalnika preko telefona
Možnost upravljanja snemalnika preko telefona
Novejše kamere imajo vgrajen server, tako da zna kamera sama ob alarmu poslati sliko na email ali uploadati na FTP. Ali snemati na SD kartico v kameri. Tudi mene je presenetilo kako pametne so... Dobro je treba prebrat specifikacijo, tam vse to piše.

Kar se napajanja tiče je pa tko da majo bolj kot ne vse še kak pretvornik 12V zraven. Razen onih ki se napajajo prek UTP kapbla (POE), samo v tem primeru rabiša pač eternet kabel. V vsakem primeru vsaj en kabel - elektrika ali POE...
VseJeZeZasedeno
imaš kak tak primerek za pokazat, da ima tudi server?
Tudi maginon lahko nastaviš, da pošilja slike ob premikanju.
@milni, imas kaksno slikco iz telefona? Da vidm, ce bi se vidle stevilke na manometrih..
Balty, poglej moj post na prvi strani za dva linka. Sicer pa jih je kot listja in trave. ključne besede: IP camera 720p p2p
misko07 Napisal:V bistvu bi jo rabil za banalno uporabo.. Rad bi jo dal v kotlovnico, da bi preverjal termometre na zalogovniku.. To je vse.

Točno to sem hotel izvesti pred Rpi logerjem pa to ni to(zaradi manj dela).
Sedaj imam samo temp peči ker ima kamera preširok kot in premalo pik.
Lahko pa narediš test z gsm-om in preveriš kakšna bo slika, ali pa uporabiš kak star mobitel namesto kamere.
Če že kupuješ vzemi vsaj HD, 720p je na spodnji meji uporabnosti.

[Slika: p1.jpg]
Do črpalke se komaj kaj vidi 720p

[Slika: p2.jpg]
Začasni nosilec je pa tako že eno leto...
Evo, nabavil v HN dlink kamerco za 80€. Namestitev dokaj enostavna, wifi vlece iz mansarde v kurilnico, slika tako tako. V bistvu vem, kako termometra katera bom opazoval izgledata, za silo se bo vidlo. Prcakval sem malo boljso sliko, da bi se vsaj stevilke in cagarji vidl. Kamera je lepo odzivna od doma, iz sihta pa ima malo zamika, ko obracam kamero. Ni kaj, bo za zdrzat.
Imaš osvetljene števce? Vsaka kamera rabi svetlobo za svoje delo - bolj je temno, slabša je slika. Če je ni dovolj, daj eno LED lučko zraven.
Jaz sem jo kupil bolj iz "firbca" kaj in kako! Moram reči, da kar solidno dela! Ni pa potrebno imeti statični IP. Logiraš se na njihovo stran supra-space (v bistvu kot nek Dyn IP) in potem preko njihove www strani lahko dostopaš do kamere- se pravi brez statičnega IP-ja! Drugače pa lahko potem preko GSMja premikaš kamero-nastaviš alarm in tako dalje! Edino kar mi nekako ni delalo dobro pa je bila WIFI povezava-nekako ni bilo v redu! Izdelek je torej nekako vreden teh 39 EUR!
Takele slikce slika dlink kamera..
[attachment=o20034]
[attachment=o20033]

Pozicija mora biti taka, da je termometer na robu slike, ker se drugace prevec blesci. Mogoce bi pomagalo, ce bi na stekla termometrov dal mat folijo. Ne da se ravno brati stevilk, sam sem vseen zadovoln.

Priložene datoteke
.jpg   slika.jpg (Velikost: 18,55 KB / Prenosi: 6489)
.jpg   slika1.jpg (Velikost: 22,25 KB / Prenosi: 6489)
Mi zna kdo predlagati zunanjo wifi kamero z ebaya da bo dobra za nadzor dvorisca :-)

Poslano z mojega HUAWEI P7-L10 z uporabo Tapatalk
http://m.ebay.com/itm/Amcrest-ProHD-Out ... 0408.m2460

Poslano z mojega HUAWEI P7-L10 z uporabo Tapatalk
Si videl da je bids, pa ceno shipinga?

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »