Splošno > Mnenja in predlogi
-1 neprebranih sporočil

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-1 neprebranih sporočil
kako tole zbrisat, oziroma kje je to sporočilo.
Poleg trapaste omejitve s 100 sporočili imam sedaj še tole zgoraj ki mi "najeda" živce.

Priložene datoteke
.jpg   pss neprebrana sporočila.JPG (Velikost: 9,12 KB / Prenosi: 12777)
Ali si nekaj trapastih sporočil zbrisal, da jih imaš sedaj manj kot 100?
Ali si aktiviral sprejem nesprejetih sporočil?
Nimam časa - sem v penziji!
Zbriši prejeta sporočila pa se bo tole neprebrano pokazalo.
Nimam 100 sporocil v predalu
Sem pa jih nekaj brisal pred kratkimker sem bil precej blizu 100. Ocitno ta tekstovna sporocila zasedejo ogromno gb prostora.
Vseh res ne bi brisal. V njih je nekaj informacij ki jih bom mogoce se kdaj potreboval. Back upa si pa res ne bi delal nekam na pc. Sploh ne vem kako si jih lahko shranis/izvozis na pc, razen vsakega posebej.

Zerjavar :kje aktiviras nesprejeta sporocila?
Pošlji mi zs da vidim ce ga bom dobil.
Sedaj ne morem preveriti. Če se prav spomnim, ko sem bil v situaciji 100 sporočil in še 1 (ali) več neprebranih, ki niso bile vključene v seznam , sem nekaj sporočil brisal, se je zopet pojavil seznam (manj kot 100) in nad seznamom je bil tekst za sprejem nesprejetih sporočil, ga je treba klikniti.
Ne vem po kaksnem kkjucuz ze kaksen teden ni vec tistega-1 neprebranih sporocil
Verjetno se je ob prvem ogledu ZS po brisanju viška avtomatsko preneslo v seznam prejetih.
Viskov ni bilo nikjer. Ne med prebranimi, niti med poslanimi. Kpovsod je bilo okoli 90. Zato mi to ni bilo jasno.
Druga tezava. Ko ima tema ogromno strani (attack, spravilo drv...) in kliknes da te postavi na prvo neprebrano sporocilo te postavi na stran al dve nazaj od neprebranega sporocila. To je izkusnja na telefonu, amoak mislim da je na laptopu isto.
sicer verjetno tudi že predebatirano prej, pa vendar: a se lahko prosim odpravi ta omejitev 100 sporočil? ne vem, zakaj bi moral sproti brista zadeve, da lahko vidim, če mi kdo kaj napiše ipd, sploh da se potem recimo ne podvajam, da vem, kdo mi je kdaj kaj napisal ipd. sej gre več lai manj za tekst, ne multimedio, ne vrjamem, da to toliko prostora zaseda, da bi treba omejevat.
al pa da recimo vsaj tistim (ali pa recimo po želji), ki jih (predvidevam) več folk konktaktira tukaj, da si jim dvigne kvota, če že ne vsem..
še eden, ki mu gre na živce omejitev 100
+1
Meni tudi. Najbolj zoprno je označevanje prispevkov za izbris.

Možnosti "Označi vse" še nisem poskusil - ne vem, ali bi označil le vse prispevke na zadnji strani, morda vseh 100 (ne bi želel)?

Tudi to je pomanjkljivost navodil za uporabo!

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »