Kar naredi dom > Dom in male živali
Kakci in lulanje sosedovega psa

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kakci in lulanje sosedovega psa
Tudi jaz sem iz @tomažkovega okolja, pa mi še zdaj ni jasno, kaj je skupaj zmetal neke stavke. Samo vem, da sta dva psa in da eden lula drugi pa kaka. Smile
sem se opravičil in napisal brez zamere. Tak mam že slab dan, sedaj pa še ta udarec Big Grin . živim 2 metra od hrvaške in mogoče kdo ve kakšno je njihovo pravlio? piši šta govoriš..... Nečem biti nesramen,ampak ali pomagaj pa napiši komentar

dovolj slovensko? Če ne , pač ne bom več pisal (in basta)
Vprašanja kje boš živel po zaključeni arbitraži Smile
nas že zdavnaj ne bo več ko bojo zaključili arbitražo ...
p.s. če bi ti napisal v ljubljanščini, prekmurščini ali katerem drugem slo narečju bi ti probal pomagat. Brez komentarja na tvoje narečje
No sej sem ti Wink
ddas Napisal:Tudi jaz sem iz @tomažkovega okolja, pa mi še zdaj ni jasno, kaj je skupaj zmetal neke stavke. Samo vem, da sta dva psa in da eden lula drugi pa kaka. Smile

Ne, nista dva psa, ampak en pes in ena psica :twisted:
Hahhaha, pa ste me nasmejali Smile!
No, probaj s čim prešpricat sedeźno, da boš nadležnega samčka odgnal.
iz trde žice naredi fračo (verjetno si jo imel v osnovni šoli..če ti ne, pa kdo drug), ter iz tanke žice U metke.čakaš ga v bližini..ko pride mu vedno spusti kakega v rit (ali jajca, če bo že dvignil nogo)..po tretjem zadetku ga tudi blizu več ne bo.

Vsak rabi svoje vrste šolanje.
In vsul se bo nov plaz ... :wink:
Več glav, več ve ...
:lol:
Tudi jaz menim, da je najprej potrebno slišati obe sprti strani in se na podlagi tega odločiš, kdo ga bolj sračka. Bom ti pa vseeno dal morebiti koristen nasvet, ki ti bo olajšal tvoje težave.

https://odganjalec-psov.si/
https://www.youtube.com/watch?v=OjJoSZRlIOo
vincent, da te dobim zraven, boš skusil U metek.

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »