Gradnja in obnova > Stavbno pohištvo
Komarniki

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komarniki
Medletove fiksne z zaponkami brez vijačenja imamo pri nas. Obnesejo se super, rolete grejo normalno gor in dol, krasno se odstranijo, da jih normalno pomiješ in okna in pozimi ni nobene potrebe da so gor. Okna se odpirajo in zapirajo normalno, okvir imamo v beli barvi kot so okna in se jih praktično ne vidi.

Muh in ostale nesnage v hiši praktično ni, kakšna uide čez balkonska in vhodna vrata in to je to. Konkretna razlika kot pa v prvi vseljeni jeseni ko bi nas muhe kmalu požrle - #sosed #kmetija #neurejenost Smile
bom kontaktirala še medleta potem. Hvala za vso pomoč!!!
Fery....tole je slika situacije...okna so starejša, rolete prav tako.

Še vedno meniš da bi šlo brez problema gor kar si predlagal?

Hvala za odgovor.

LPM

Priložene datoteke
.jpg   20150621_214432.jpg (Velikost: 188,65 KB / Prenosi: 4403)
SloCop Napisal:Medletove fiksne z zaponkami brez vijačenja imamo pri nas. Obnesejo se super, rolete grejo normalno gor in dol, krasno se odstranijo, da jih
imam tudi jaz enega, ker sem pač v prostoru ki ni pomemben pozabil ob menjavi oken naročit "normalni" zložljiv komarnik, ker pa včasih luftamo na prepih oz. je le ta prostor tudi celo noč odprto okno sem dal tega fiksnega - gor je že tretje leto, ga sploh ne snemamo -nekako tako zgleda pa cca 22€ je stal takrat
[Slika: slika-031695.jpg]
Ok, dobila okvirno ceno od enega od že omenjenih ponudnikov za fiksen komarnik s pritrjevanjem na vzmet (torej brez vrtanja v okvir) za mansardna balkonska vrata (en zgornji vogal je "odrezan") ... cca 300€ Confusedhock: a to so resno take cene?!!
Več glav, več ve ...
Dvomim....meni ponujajo za okno 120x120cm (okvir) rolo komarnik brez montaže za 52€ z montažo 10€ več. Res pa ni medle & co. :-)

Več info pod zasebno.

LPM
Ravno gledam ponudbo ki smo jo pred nakupom dobili pri Medletu. Če jo prav razumem je cena na kvadratni meter in sicer 26€. Torej se ne plača na okno ampak na kvadrat.
Nas je za celo hišo za vsa okna prišlo pod 500€, s samo montažo, ki pa je otročje lahka - pač te zaponke zapneš. Meritve pa tak oni naredijo da kasneje ni odstopanj in slabe volje.
sašo65 Napisal:
SloCop Napisal:Medletove fiksne z zaponkami brez vijačenja imamo pri nas. Obnesejo se super, rolete grejo normalno gor in dol, krasno se odstranijo, da jih
imam tudi jaz enega, ker sem pač v prostoru ki ni pomemben pozabil ob menjavi oken naročit "normalni" zložljiv komarnik, ker pa včasih luftamo na prepih oz. je le ta prostor tudi celo noč odprto okno sem dal tega fiksnega - gor je že tretje leto, ga sploh ne snemamo -nekako tako zgleda pa cca 22€ je stal takrat
[Slika: slika-031695.jpg]

Pri nas vsaj med čiščenjem damo stran Wink
SloCop Napisal:Ravno gledam ponudbo ki smo jo pred nakupom dobili pri Medletu. Če jo prav razumem je cena na kvadratni meter in sicer 26€. Torej se ne plača na okno ampak na kvadrat.
Nas je za celo hišo za vsa okna prišlo pod 500€, s samo montažo, ki pa je otročje lahka - pač te zaponke zapneš. Meritve pa tak oni naredijo da kasneje ni odstopanj in slabe volje.
Ok torej le ne gre za take denarje, da bi bili komarniki za eno samo odprtino (210x80cm) 300€ :roll: ... tele lahko kar takoj odpikam :twisted:
Več glav, več ve ...
kje si spraševala, če smem vprašati. tole se pa tudi meni zdi veliko, ne glede na proizvajalca. Toliko je okno, pa ne prav slabo.
Roltek
Več glav, več ve ...
Medle bo prav gotovo cenejši...

LP
Roltek mi ima fine mehanizme za simpel in hitro demontazo, pa ozek okvir in "nevidno" mrezo ... sam cena me je pa na rit vrgla. Bom se povprasala naokrog. Gre namrec za balkonska vrata, ki se sicer zelo redko odpirajo, ampak vseeno mora bit tik-tak odmontirano. V koncni fazi bom tiste zavese z razporkom na magnete po sredini montirala :roll:
Več glav, več ve ...
Meni roltek sploh ne odgovarja, tako da nekako nimam problema z njihovimi cenami, čeprav sploh nisem imela namena nikjer drugje spraševati, kupila bi tam eno zadevo, ki bi funkcionirala pa živijo.

Bom še Medleta kontaktirala. Kdo je še dober? Ne najcenejši, ampak dober. Pri tem bi rada več kot prodajo preko spleta. Da pride pogledat, pokazat oziroma mi pove, če imajo kje v kakem salonu za videt (da ne hodim okoli ko budala), svetovati pa ob naročilu pomerit in tako. Ali je to že tu mač, ker jaz ne vem kako teli fiksni pridejo na drsne stene, na balkonske mi je že bolj jasno, kaj pa dvojne balkonske?

Pa kaka dobra izkušnja na forumu tudi ne škoduje.
pri nas imamo fiksne že cca 10 let, delal nam jih je pa senčila Voje, cene se ne spomnim, takrat se mi je zdelo zelo poceni

Skok na forum:

Zadnje novice