Gradnja in obnova > Klasična gradnja
Elektroosmoza

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektroosmoza
pred leti sem objavil shemo, mislim da celo na tem forumu, sicer pa je zadeva trivialna (govorim za verzijo z elektrodami).
14 let od začetka teme,je že kaj več zadovoljnih uporabnikov tega sistema?
Tudi mene zanima. Predvsem kaki samograditelji.

Za tiste, ki so dali 2-3 jurje za napravo, sem prepričan, da deluje odlično :wink: .
Če pa je kdo pripravljen testirat napravo, pa rabi objekt, pa bi se lahko kaj zmenili. Wink
Osrednja Slovenija.
Ne bom trdil da ne deluje, se mi pa zdi da je še precej rezerve v ceni. Ker nekdo je napisal da je materiala vse skupaj za nekaj 10 evrov.
No jaz sem bil eden od uporabnikov, vendar sem po dveh letih uporabe zadevo odstranil. Sicer sem imel tisto brez sond v steni. Spremembe na bolje ni bilo. Podjetje ki je zadevo prodalo in priključilo je korektno vrnilo kupnino.
(19.4.2019 ob 11:01)Mr_Fizl Napisal: No jaz sem bil eden od uporabnikov, vendar sem po dveh letih uporabe zadevo odstranil. Sicer sem imel tisto brez sond v steni. Spremembe na bolje ni bilo. Podjetje ki je zadevo prodalo in priključilo je korektno vrnilo kupnino.
Je že kaj več zadovoljnih / nezadovoljnih strank?
upam da ne...
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"

Skok na forum:

Zadnje novice

Tiki z novo globalno vizijo še močneje na tradicionalne trge
15.09.2020 ob 10:26:54
Tiki z novo globalno vizijo še močneje na tradicionalne trge
Spoznajte novo generacijo toplotnih črpalk Tiki. Odlikuje jih energetska varčnost, prijaznost do okolja in najsodobnejši... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »