Splošno > Kr neki
Kakšno je vreme nad vašo streho

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kakšno je vreme nad vašo streho
Tudi pri nas je se gretje, itak avtomatika dela po svoje. Ful se pozna, da je sonce visoko na nebu (ko je...), večina oken je v senci balkona in napuščev zato sončnih dobitkov praktično ni več.
simek Napisal:Kako spet? Confusedhock: Mi še kar!
pri nas 21,5 prižge.....22,5 ugasne So pa včeraj zvečer orng prezračevali...neka čistilna akcija (brez mene :lol: ) tudi čez noč ostala okna na kip in seveda zjutraj 21,3° babe debelo Confusedhock: .....in to je to... "setpoint" na 33 in že je tik pred tem (22,4) da gre TČ "počivat".....Po popoldanskem luftanju, bo zopet na ON....

PS. zadnjih deset dni aprila je bilo pri nas na urnike, predvsem zvečer oz. bolj kot ne zaradi kopalnice...
Pri nas dela TČ dosti več, kot je januarja ali februarja.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
A se ti ne da več polena metat v kotel?

Ni vse belo, kar je črno.
Že tako mi morajo Genialci vrniti 300 evrov.
Dva meseca se že pripravljam, da jim mail pošljem, ker, baje, ne vedo kam nakazati. Vejo pa, od kje so denar dobili.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Pri nas tč normalno obratuje in ogreva. Kamin letos še ni bil v funkciji, ga šparamo :mrgreen: - sem imel za to sezono celo kakšne pol metra drv na zalogi...so na toplem za backup :mrgreen:.
Klesti pri kom toca? Pri nas na stajerskem koncu se na sreco, se nic ne dogaja, razen sopare in nekaj oblakov..
bo @arbajter povedal.....koliko sem radar gledal, je njegovi okolici kr hudo moralo bit......pri nas tudi nič, sparina pa nažiga, še kr 27c
Vse je šlo vzhodno in zahodno od nas. Niti garkelni niso zaliti.
Glede na radarsko sliko, se nevihta pomika nad nase kraje. Ze bliska in grmi, dezuje pa čisto malo. Se vedno je slabih 27 stopinj. Upam, da ne bo toce..
Pri nas tako kot včeraj, že cel dan nizka vlažnost. Trenutno -2C RH60%...kot včeraj, polna luna + čisto jasno nebo = vidljivost blizu dnevne vidljivosti Big Grin.
Tudi pri nas kristalna noč s polno luno, vlaga 64% pri -2,5°. TČ sploh ne sreži.
Dežuje, kaj pa pri vas

Skok na forum:

Zadnje novice

Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
28.10.2020 ob 10:32:56
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
Mladinske organizacije v zadnjih letih glasno opozarjajo na perečo in zaskrbljujočo stanovanjsko problematiko mladih. Da bi mladim... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »