Opremljanje doma > Pohištvo
Kuhinjska obloga-prosim za nasvet

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuhinjska obloga-prosim za nasvet
No tolk grozno pa ni ... Imam inox plosco za stedilnikom in je super za cistit. Kuham vsak dan.
Več glav, več ve ...
Pult je tudi v izvedbi inoxa, ja. Sem pa videla pri nekomu doma, ki ima tudi inox pult, da ima celo steno v steklo, za štedilnikom pa inox oblogo poravnano s steklom in mi je super izpadlo. Pri meni je problem, ker stena ni v enem kosu, ampak je razdrobljena zaradi okna, poleg tega pa imam dve različni višini - pod visečo omarico in pod kuhinjsko napo ter še špaleti. V obe špaleti naj bi bilo steklo v višini kot je pod visečo omarico, zato sem tudi mislila dati samo inox oblogo za štedilnikom in pod napo, da pač razbije to belino.
Kuhinja je pri meni v uporabi vsak dan, se bo pač čistilo bodisi steklo bodisi jeklo. Bo pa steklo vsekakor brez vzorcev, glede barve pa res ne vem - tudi sama sem premišljevala o grafitni barvi, vendar pa bo pult v inoxu in ne vem, če gre to skupaj. Če bo steklo v kakšni drugi barvi kot beli, potem mogoče res ta inox obloga za štedilnikom nima smisla. Miza bo hrastova z inox podnožjem ter belimi stoli.
Pa saj za napo daj steklo do stropa :wink:
Več glav, več ve ...
Anja, kako je pa pri vas doma inox obloga, samo za štedilnikom? Grrr, mene kar vleče k inoxu :wink: Najprej sem mislila dati inox obrobo v višini 10 cm, nad obrobo pa pralno barvo, za štedilnikom inox oblogo pa so me prepričali, da bo preveč gostilniško izpadlo, naj dam raje brez obrobe in steklo nad pult. Steklo pod visečo omarico bo do konca, pri napi pa sem mislila v isti višini kot pod visečo ..
Hmm, kaj pa glede sten, ki so levo in desno od pulta, ali naj dam steklo, da bo poravnan z globino pulta ali pač do konca stene?
Vidim da se vam je malo ustavilo v letu 2015 :mrgreen: , pa bom še jaz zastavil eno vprašanje ker tudi jaz iščem nekaj za kuhinjsko oblogo in me zanima predvsem s finančnega vidika in vaše izkušnje z določenimi izvajalci teh stekel. Kolikor sem uspel preklicati, imajo vsi povprečno ceno 160€/m2, eden je imel 170€ in eden 150€. Torej vse skupaj je res kar precej drago, mi je pa jasno, da s tem ni malo dela, ampak vseeno firme, ki se s tem bavijo jim pač res ni težko nekaj narediti za nekaj manj denarja, pa recimo imajo iz tega naslova več naročil.
Ne najdem pa nikjer ceneje, zato se priporočam za vaše izkušnje in izvajalce ki delajo po vašem dobro in so cenejši. Če je možno kje iz Občine Sevnica ali Novo Mesto...
Big Grin
Freyya, oprosti spregledala tole tvojo objavo izpred 3h let. Ja inox oz. obloga v izgledu inoxa je samo za stedilnikom.
Več glav, več ve ...
Roberto, ne razumem tvojega stavka: jim pač res ni težko nekaj narediti za nekaj manj denarja, pa recimo imajo iz tega naslova več naročil.
Tole je storitvena dejavnost. Večino časa in stroška kuhinjske obloge je delo, ne material. Zato ne morejo 'malo spustiti cene in več narediti'. Tako lahko razmišlja štancar (a ta beseda obstaja?).
Sicer pa je na našem koncu cena kuh.stekla s fototapeto cca 180 eur ( vgrajeno, z ddv), barvano 140 eur.
Aliekspress nima nič? Če so ti domači predragi.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Ja pod free shipping nč ne najde...
lartep Napisal:Roberto, ne razumem tvojega stavka: jim pač res ni težko nekaj narediti za nekaj manj denarja, pa recimo imajo iz tega naslova več naročil.
Tole je storitvena dejavnost. Večino časa in stroška kuhinjske obloge je delo, ne material. Zato ne morejo 'malo spustiti cene in več narediti'. Tako lahko razmišlja štancar (a ta beseda obstaja?).
Sicer pa je na našem koncu cena kuh.stekla s fototapeto cca 180 eur ( vgrajeno, z ddv), barvano 140 eur.
Mislil sem samo to, da če je nekdo malenkost cenejši in še vedno dela kvalitetno ima lahko na ta račun bistveno več dela/naročil, verjamem pa da ga imajo že sedaj dovolj. Upam da se vsi strinjamo da je steklo precej drago, ampak praktično.
Se strinjam, tale stekla bi lahko bila veliko cenejša, hja bodo pa ploščice Big Grin
Keramika 80x80, zgornji rob režeš na mero, pod napo pustiš cele. Izgled podoben steklu. Razlika v tistih par vertikalnih črtah. Dve škatli po 5 kosov običajno zadostuje (8m pulta).

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »